VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje – atvirų durų dienos

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė visą birželio mėnesį organizuoja atvirų durų dienas moksleiviams ir studentams, kurių metu atvykstantieji supažindinami su ligoninės medikų darbu, atveriamos durys į kasdieninio darbo užkulisius, suteikiama galimybė pasižvalgyti po ligoninės skyrius ir pabendrauti su medikais.

Šiandien ligoninėje lankėsi Panevėžio kolegijos studentai, studijuojantys bendrosios praktikos slaugytojo specialybę ir galbūt ateityje savo darboviete pasirinksiantys Respublikinę Panevėžio ligoninę. Apie bendrosios praktikos slaugytojo darbą atvykusiems svečiams pasakojo Slaugos administratorė Jolanta Gertienė, Kardiologijos I-ojo skyriaus vyresnioji slaugytoja, LSSO (Lietuvos slaugytojų specialistų organizacija)  Panevėžio skyriaus vadovė Rasa Masienė, ir Kardiologijos II skyriaus bei Geriatrijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Rūta Kaupaitė.

„Norime pakviesti jus, pabaigus studijas, prisijungti prie mūsų didelės komandos. Slaugytojo specialybė kiekvienais metais tampa vis labiau populiari ir reikalinga.  Bendrosios praktikos slaugytojo specialybė nėra vien tik profesija, bet ir pašaukimas bei atsakingas požiūris, greita orientacija ir pasitikėjimas savimi. Linkime, kad šiandien iš arčiau susipažinę su bendrosios praktikos slaugytojo darbu atvyksite į mūsų ligoninę  atlikti praktikos“, – kalbėjo J. Gertienė.

Rasa Masienė papasakojo apie Lietuvos slaugytojų specialistų organizaciją. Ji pažymėjo, kad besikeičiančioje visuomenėje keičiasi ir slaugytojo profesijos turinys, būtinų žinių ir gebėjimų poreikis. Keičiasi ir pats visuomenės požiūris apie ypač svarbią ir reikalingą profesiją. Pamažu ateina suvokimas, kad slauga ir slaugytojai yra ne mažiau svarbi sveikatos priežiūros sistemos dalis, negu gydytojai.

Rūta Kaupaitė kolegijos  studentams papasakojo savo sėkmės istoriją.

„Nuo pat mažens norėjau būti slaugytoja, turbūt dėl to, kad ir mama dirbo slaugytoja. Visada norėjau dirbti šį darbą ir esu labai laiminga dirbdama  Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Neseniai Klaipėdos universitete įgijau magistro laipsnį, dalyvavau ligoninės surengtame konkurse ir jį laimėjau vyresniojo slaugytojo pareigoms užimti. Vyresnysis slaugytojas turi rūpintis ne tik slaugos darbais, bet kartu reikia spręsti daug administracinių klausimų, kurių iškyla kiekvieną dieną. Bendrosios praktikos slaugytojo darbe – labai svarbūs komunikavimo, gebėti priimti tinkamus sprendimus remiantis savo žiniomis bei patirtimi.  Labai daug reikia atiduoti pacientui, jį paguosti, atjausti, bet jei laimę neši kitam, tada ji grįžta tau pačiam. Linkiu jums visiems sėkmingai baigti studijas ir atvykti dirbti į Respublikinę Panevėžio ligoninę“, –  apie savo mylimą darbą Panevėžio ligoninėje pasakojo R. Kaupaitė.

Po susitikimo  studentai su nekantrumo skubėjo aplankyti ligoninės skyrius ir  pamatyti  medikų darbą iš arti.
VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: