Tomas Prūsas, „RIFO“ direktorius.

„Rifas“ plečia gamyklą

LINPRA narė, elektrotechninių sistemų gamybos UAB „RIFAS“ šiandien pažymėjo plėtros projekto startą – pastato statybvietėje Panevėžyje, dalyvaujant svarbiausiems bendrovės partneriams iš Estijos ir Lietuvos bei inžinerinės pramonės bendruomenei, buvo įkasta simbolinė kapsulė.

Įmonės vadovą Tomą Prūsą sveikino Estijos ambasadorė Lietuvoje Jana Vanaveski, pagrindinis įmonės akcininkas Estijoje, „Harju Elekter“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Andres Allikmäe, PST generalinis direktorius Dalius Gesevičius, Panevėžio miesto administracijos direktorius Rimantas Pauža, Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, SEB ir Swedbank atstovai, ROTARY klubo ARTA nariai, LINPRA prezidentas Tomas Jaskelevicius, direktorius Darius Lasionis ir kiti.

Prieš ceremoniją „RIFO“ patalpose LINPRA surengė verslo pusryčius Panevėžio inžinerinėms įmonėms. Dviejų dalių renginyje įmonės susipažino su asociacijos veikla, joms buvo pristatytos svarbiausios sektoriaus tendencijos ir iššūkiai, inovacijų svarba ir opiausi klausimai BDAR srityje. Tuo pačiu įmonių atstovai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su viena iš lyderiaujančių asociacijos narių, aktyvią plėtrą pradedančia UAB „RIFAS“ ir jos verslo sėkmę lemiančiais sprendimais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: