Rinkėjams svarbi miesto ateitis

LRT tiesioginė transliacija – pirmą turą į miesto merus laimėjusių politikų debatai „Kas vadovaus Panevėžiui: Rytis Mykolas Račkauskas ar Maurikijus Grėbliūnas?“, vykę pilnutėlėje G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje, tapo tikra proto mūšių dvikova.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ kandidatas Rytis Mykolas Račkauskas ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Maurikijus Grėbliūnas turėjo atsakyti į aibę klausimų, kuriuos jiems uždavė laidos vedėjai Agnė Skamarakaitė ir Deividas Jursevičius bei gausiai susirinkę panevėžiečiai.

Miesto gyventojams rūpėjo opiausios verslo, infrastruktūros, investicijų, kultūros, sporto ir kitos problemos. Ar atsiras nauja moderni autobusų stotis, kokie planai dėl greitojo geležinkelio „Rail Baltica“ koridoriaus, su kokiomis partijomis laimėjusieji rinkimus sudarytų koaliciją, ar bus rekonstruotas G. Petkevičaitės-Bitės namas, koks bus skirtas dėmesys vaikų ir jaunimo lavinimui ir kt. Į kai kuriuos klausimus kandidatai atsakė labai išsamiai, kiti pasirodė besą „kieti riešutėliai“. Salė labai emocingai reagavo į atsakymus.

 

Virginijaus Benašo nuotr.

Informaciją parengė
Virginija Januševičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: