Rokiškio pareigūnai skyrė dėmesio ūkininkams

Sparčiai sukantis pavasario darbų karuselei, Rokiškio rajono Kamajų seniūnijos ūkininkai susitiko su rajono policijos pareigūnais. Susitikimą paskatino ir nemalonūs įvykiai – pastarųjų dienų vagystės Kamajų seniūnijoje.

Gegužės 15-ąją, norėdami užkirsti kelią ilgapirščiams, susirinko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai ir vietos ūkininkai. Jie sprendė asmeninio turto apsaugos klausimą, ieškojo būdų, kurie sustiprintų saugumą ir priemonių demaskuoti nusikaltėlius.

Į pasitarimą atvyko ir Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis. Jis kalbėjo apie būtinybę kiekvienam atsakingai rūpintis turtu, akcentavo, kad ateitis priklauso naujausioms technologijoms, ir patarė ūkininkams siekti saugumo šiuolaikiškai – įdiegti vaizdo stebėjimo kameras. Susitikimo dalyviai karštai diskutavo apie policijos ir gyventojų indėlį į turto apsaugą, apie tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą.

Rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Šopis, išklausęs ūkininkų pageidavimus dėl dažnesnio policijos ekipažų patruliavimo Kamajų seniūnijoje, informavo, kad antrojo patrulių ekipažo atsiradimas sustiprino komisariato pajėgas ir atsirado galimybė dažniau lankytis atokiuose rajono kaimuose. Policijos vadovas pabrėžė, kad Prevencijos poskyrio pareigūnai savo darbo laiką planuoja taip, kad galėtų kuo geriau užtikrinti viešąją tvarką – daugiau pareigūnų patruliuoja vakarais, dirba teritorijose, kuriose vykdoma daugiausia pažeidimų.

Susitikime dalyvavęs mero patarėjas, buvęs policijos pareigūnas Albinas Urbonas pasiūlė, kad prie viešosios tvarkos ir turto saugumo užtikrinimo galėtų prisidėti nemažas rajono policijos veteranų būrys.

Susirinkime konstruktyviai pabendrauta, aptarti pagrindiniai bendros veikos sąlyčio taškai.

 
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: