Rokiškio rajone nauja pramoga – atidaromas kukurūzų labirintas

Šį savaitgalį Ilzenbergo dvaro lankytojų laukia unikali pramoga – atidaromas kukurūzų labirintas.

Jei lankantis parke galva dar ne iki galo apsvaigo nuo aplinkos grožio, visuomet smagu save paklaidinti 1,2 ha ploto kukurūzų labirinte.

„Kukurūzų labirinto idėja kilo dar pernai, kadangi tai puiki pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Kartais gera trumpam pasiklysti, kad rastum teisingą kelią“, – sakė „Ilzenbergo dvaro“ direktorė Diana Jokimčienė.

Pasak D. Jokimčienės, nors vasaros karščiai ir pasvilino kukurūzus, nerūpestingai žengti į jį tikra atgaiva. Tai sezoninė pramoga ir labirintas turėtų veikti iki pat šalnų.

Šis nedidelis svaigus pasivaikščiojimas įvertintas 2 eurais, o paskutinį liepos savaitgalį atidarymo proga verta suskubti apsilankyti nemokamai. Visgi norint patekti į labirintą galios parko-muziejaus lankymo mokestis. Suaugusiems jis atsieis 7 eurus, moksleiviams ir senjojams – 5 eurus, o vaikai iki 6 metų gali lankytis nemokamai.

Pasak „Ilzenbego dvaro“ direktorės, šiemet tai ne vienintelė naujovė – laukiami ir piknikų mėgėjai – parke galima pasitiesti pledą ir paragauti čia pat pagamintų maisto produktų, ar išliejus energiją labirinte pasistiprinti „Dvaro grill“ restorane. O galbūt savaitgaliais norėsis sudalyvauti ir rengiamose degustacijose. Tikram lietuviškam skoniui persipynus su tyru vėjelio dvelksmu bei iškylos metu mintyse sušmėžuojančiais istorijos epizodais, gaunamas magiškas derinys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: