Rokiškyje po rekonstrukcijos atidaryta „Iki“ parduotuvė

Prekybos tinklas „Iki“ po mėnesį trukusių atnaujinimo darbų šią savaitę atidarė parduotuves Kaune ir Rokiškyje. Rekonstrukcijos metu didžiausias dėmesys skirtas pagerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ parduotuvėse.

Šiandien duris pirkėjams atvėrė „Iki“ Panevėžio g. Rokiškyje, o nuo vakar veikia ir parduotuvė Kuršių g. Kaune. Pertvarkant parduotuves buvo išplėstas prekybinis plotas, pakeistas jų išplanavimas, siekiant suteikti pirkėjams daugiau patogumo, atnaujinta įranga. Įgyvendinant šiuos pokyčius pirkėjams bus pasiūlytas platesnis prekių asortimentas.  

„Esame arti savo pirkėjų – turime antrą didžiausią parduotuvių tinklą Lietuvoje. Mums svarbu ne tik būti šalia, bet ir atliepti jų lūkesčius, todėl atnaujindami parduotuves daug dėmesio skiriame prekių asortimentui. Augant pirkėjų lūkesčiams įsigyti šviežių kepinių, atnaujintose parduotuvėse išplėstas šviežios duonos skyrius, taip pat padidinome daržovių ir vaisių skyrių. Tai leis pasiūlyti didesnį šių pasirinkimą“, – sako Indrė Baltrušaitienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.  

Parduotuvės atnaujintos vadovaujantis šiuolaikiška „Iki“ statybos standarto koncepcija, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerina pirkėjų patirtį parduotuvėse.

Rekonstrukcijos metu parduotuvėse buvo sumontuota energiją taupanti naujo tipo LED apšvietimo sistema, atnaujinta technologinio šaldymo įranga, įrengti naujo tipo šaldymo baldai. Visa tai leis užtikrinti didesnį energetinį tvarumą. Į šių parduotuvių rekonstrukciją buvo investuota 900 tūkst. eurų.

Šiais metais prekybos tinklas „Iki“ jau atnaujino 5 parduotuves, iš viso planuoja atnaujinti 25. Taip pat numatoma atidaryti 5 naujas parduotuves.

Šiuo metu prekybos tinklą sudaro 227 „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvės, prekybinis plotas siekia beveik 160 tūkst. kv. metrų, prekybos tinkle dirba daugiau nei 6,5 tūkst. darbuotojų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: