Romas Dambrauskas ėmėsi bendros kūrybos su seksualiosiomis „Pinup girls“

Turbūt nėra Lietuvoje moters, kurios širdis nesuvirpėtų išgirdus jausmingas Romo Dambrausko dainas, kaip tikriausiai nėra ir vyro, kuris neapsidžiaugtų gavęs progą pabendrauti su dailiomis „Pinup girls“ merginomis.

Tokią progą vienas populiariausių Lietuvos estrados dainininkų R. Dambrauskas gavo dalyvaudamas LNK laidoje „Nauja legenda“. Važiuodamas į susitikimą su merginomis dešimtis metų scenoje praleidęs vyras neslėpė nerimo: „Jau geriau veltui du koncertus atidainuočiau negu va taip jausčiaus, kaip šiandien. Iš tikrųjų, kada eini į sceną irgi yra tas jaudulys, bet jis yra ne toks“.

R. Dambrausko nerimo priežastis – tranki merginų grupės daina, kurią baladžių karaliui teks perdainuoti savaip. Tuo tarpu „Pinup girls“ teks dar didesnis iššūkis – sudainuoti vieną iš garsiausių šlagerių savo stiliuje.

Meilės dainos, apipintos asmeninėmis dainininkų istorijomis įgijo visai kitą prasmę, o rezultatas nustebino net šou verslo profesionalus. Dainininkas ir dainų autorius Edgaras Lubys prisipažino: „Aš ir pats norėčiau sudainuoti tokią dainos versiją“, o „Pinup Girls“ grupės įkūrėjas, muzikos grupių prodiuseris Martynas Tyla žadėjo daina sėkmę: „Manau, papildysime grupės repertuarą šia daina“.

Įvertinti, kaip skamba naujos dainų versijos ir išgirsti daug pikantiškų detalių iš atlikėjų gyvenimo, galite jau šį šeštadienį, 17 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: