Rožyno bendruomenei primintos saugumo taisyklės

Panevėžio Rožyno seniūnaitijos seniūnaitė Roma Šerplienė nuolat rengia gyventojų priėmimą ir gyventojų susitikimus su valdžios atstovais.

Į susitikimą buvo pakvieti ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūnai. Susirinkime taip pat dalyvavo Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Vyžintas, Panevėžio specialiojo autotransporto direktorius Valentinas Bakšys, Seimo narys Petras Narkevičius. Buvo aptarti bendruomenei aktualūs klausimai, planai.

Bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė supažindino gyventojus su pastarųjų dienų įvykiais, dar kartą visiems dalyviams priminė, kaip saugotis nuo vagysčių, plėšimų, sukčiavimo atvejų. Skatino nesinešioti telefonų, didelių piniginių sumų, banko mokėjimo kortelių kartu su jų PIN kodais (juk žiemą dėvimos striukės, kuriose tikrai yra kišenių), rinktis nors ir ilgesnį kelią namo, tačiau geriau apšviestomis gatvėmis. Vyresnio amžiaus moteris ragino vengti vaikščioti vienoms.

Renata Gustaitienė priminė, kad visada reikia rakinti gyvenamąsias patalpas, verta apsidrausti sveikatą ir turtą. Policininkė akcentavo, kad svarbu draugiškai sutarti su kaimynais, padėti vieni kitiems, stebėti atvykusius nepažįstamuosius ir dalytis informacija.

Policija visų gyventojų prašo nebūti abejingų ir suteikti informacijos apie įtartinus asmenis, automobilius, patalpas, kur renkasi įtartini asmenys, nes tik visi kartu galime efektyviai apsaugoti save ir savo turtą, užkirsti kelią nusikaltimams.

 

Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: