Ruošiamas sklypas baldų gamyklai

Iš mirties taško pajudėjo Kupiškio rajono savivaldybės planai dėl baldų fabriko. Tiesa, ir pradžią jiems davė tik pati rajono valdžia. Jau pradėtas ruošti sklypas mieste naujiems investuotojams. Tikimasi, kad verslininkai savo pažadus vykdyti pradės pavasarį.

Šią savaitę Kupiškio miesto pakraštyje, A. Purėno gatvėje, pradėtas tvarkyti sklypas, skirtas įmonės „Domimaks“ planams įgyvendinti. Minėta bendrovės „Dominari“ antrinė įmonė Kupiškyje žadėjo statyti baldų fabriką. Prieš metus su rajono Savivaldybe pasirašę sutartį verslininkai žadėjo dviejuose miesto sklypuose statyti gamybinius ir administracinius pastatus.

Pasak Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko, dabar kalbama tik apie vieną sklypą A. Purėno gatvėje, kur ir pradėtos tiesti reikalingos komunikacijos, tvarkomas žemės paviršius. Tokias sąlygas investuotojams parengti prieš metus pažadėjo Kupiškio rajono savivaldybė.

„Buvo pasirašyta įmonės „Domimaks“ ir rajono Savivaldybės sutartis, pagal kurią tiek viena, tiek kita pusė priėmė tam tikrus įsipareigojimus. Mes prižadėjome paruošti statybos sklypą“, – aiškino M. Mališauskas.

 

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintys”

Ingrida NAGROCKIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: