S. Bagdonavičius pristatė parodą „II turas“

Šiandien vakare fotomenininkas Stanislovas Bagdonavičius Panevėžyje, aludėje „Seklyčia prie uosio” atidarė naują vieno paveikslo parodą „II turas“, skirtą antram mero rinkimų turui Panevėžyje.

„Politikai duoda žmonėms duonos ir žaidimų. Kai kam jie duoda žaidimų, o kai kam ir duonos. Kadangi gyvename nuo rinkimų iki rinkimų, paveikslo fone, visų jūsų plakatai“, – kreipdamasis į esamus ir buvusius kandidatus į merus sakė Stanislovas Bagdonavičius.

Fotomenininkas atkreipė dėmesį, kad paveiksle matyti ir nutrūkęs žirgas žemaitukas, kuris pasak autoriaus reiškia, jog kažkam reikia stabdyti žirgus.

„Kaip matyti paveiksle, taip ir gyvenime mes dėliojame tas kortas. Taip ir per rinkimus valgydami „buterbrodą“ mes žaidžiame ir šįkart renkamės iš dviejų – vieną“, – komentuodamas paveikslą dėstė S. Bagdonavičius.

Autoriaus parodos atidaryme dalyvavo ir autorių sveikino kandidatai į miesto merus bei miesto tarybą Rytis Mykolas Račkauskas, Valdemaras Jakštas, Algis Čeponis, Raimondas Pankevičius, Saulius Saladūnas, Domantas Simėnas, Audrius Masilionis bei kiti.

Fotoreportaže parodos atidarymo nuotaikos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: