S klubas kviečia į nemokamus seminarus

Gegužės mėnesį savo veiklą pradėjo S klubas. Kas tai? Tai privati iniciatyva, kurios įkūrėja ir iniciatore esu aš (V.B.profesionali lektorė, dėstytoja, įmonės direktorė) ir kelių sėkmingų žmonių komanda. Pasirodo, Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie nesidrovi pasakyti – mes norime būti sėkmingais, norime žinoti kokia yra ilgalaikės sėkmės formulė, tik kol kas nežinome nuo ko ir kaip pradėti, kaip neprarasti siekio būti sėkmingais iki gyvenimo pabaigos. Ne paslaptis, kad seminarai, kuriuose pateikiama kokybiška, naudinga informacija kainuoja daug.

Tokių seminarų negali sau leisti paprastas mažas ar vidutines pajamas gaunantis žmogus. O pirmoji ir svabi pamoka yra – mokytis, tobulėti, gauti teigiamą motyvaciją gyvai reikia nuolat, ne mažiau kaip vieną kartą į mėnesį. Paprastas pavyzdys, jeigu nori sustiprinti raumenis ir padailinti kūno formas turi nuolat atlikti fizinius pratimus, tinkamai maitintis ir ilsėtis. Ar galėtum būti sportiškas, jeigu du kartus į metus eitum į prabangiausią savo miesto sporto salę? Tikriausiai – ne. Ar taptum sportiškesniu, jeigu treniruotumeisi miškelyje prie namų ar savo rusyje? Tikriausiai – taip. Ar pasiektum geriausių rezultatų, jeigu eitum į nebrangų sporto klubą ir pratimus, kuriuos reikia atlikti teisingai tau parodytų trenesris? Atsakyma akivaizdus. Taigi norime pasiūlyti žmonėms paprastą sėkmės treniruoklį – S klubą (nebrangus sporto klubas su profesionaliais treneriais). Tai nemokami arba visiškai prieinami seminarai, konsultacijos, rekomenduojama klasikinė ir video-audio literatūra apie sėkmės sudedamas dalis. Tos dalys yra būtinos visos kartu, siekiant ilgalaikės sėkmės – Sveikata, Santykiai, Santaupos, Savaitgaliai. Taigi, mokymų temos bus labai įvairios ir naudingos trumpalaikėje bei ilgalaikėje sėkmingo žmogaus strategijoje – lyderystė, viešas kalbėjimas, sėkmės skriptai, sėkminga prezentacija, lyčių aritmetika, finansinis raštingumas, teisė kasdien, kaip pradėti savo verslą, sėkmingų, o ne paklusnių vaikų auklėjimas, grožio salonas tavo virtuvėje – veiksminga, pigi, sveika viso kūno priežiūra ir kt.

Pirmieji nemokami seminarai vyks 6 (Vilnius, Kaunas, Klaipėda,Šiauliai, Panevėžys, Alytus) Lietuvos miestuose jau birželio mėnesio darbo dienomis (8-19 d.d.). Seminarai vyks vakarais, po darbo, kad visi norintys galėtų juose apsilankyti.

Nemokamų seminarų, vyksiančių 6 (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus) Lietuvos miestuose tema – „Sėkmės skriptai“. Susipažinkime su sėkmės sudedamosiomis, supraskime ar esame ir galime būti sėkmingais, įvaldykime sėkmingų žmonių mąstymo dėsnius, paruoškime dirva savo sėkmingai transformacijai.

SEMINARO APRAŠYMAS:

Sėkmės skriptai.

Vienas galvoja, kad sėkmė yra nauja mašina, nusipirkta „už savus“, kitam – galimybė išsimokėtinai nusipirkti nuosavą namą, trečiam sėkmė – likus dienai iki atlyginimo turėti piniginėje kelis laisvus eurus. O kas sėkmė Jums? Ar Jūsų sėkmės suvokimas yra unikalus? Tikriausiai taip. Tačiau per amžius ilgalaikės, trunkančios ne vienerius metus sėkmės sąvoka, struktūra yra išgryninta. Taip vadinama forma yra aiški ir ji veikia visose Pasaulio kampeliuose. Bet be formos yra dar turinys, kuris kiekvienam yra savas. Jis atsiras, sukūrus formą. Įsivaizduokite, kad be formos lietus tampa tik purvinomis balomis, o pastačius ąsotį prisipildo švaraus vandens. Minėtai formai susikurti egzistuoja žinios ir paprasti pratimai, kurie išties daro stebuklus su Jūsų protu, mąstymu, pinigine, kūnu, saviverte, gyvenimo ir asmeninių santykių kokybe. Ateikite į seminarą ir gaukite šias žinias bei pratimus. Atsiminkite – sėkmė nėra atsitiktinė, ji yra nuspėjama. Ji yra tokia pat nuspėjama, kaip aušra ir saulėlydis, kaip pati gamta,
kuriai yra nesvarbu kas Jūs tokie. Gamtos reiškiniui – lietui, nesvarbu ką sulyti, milijonierių ar vargšą, vyrą ar moterį, religingą ar netikintį ir t.t Taip ir sėkmės dėsniams – nesvarbu ką daryti sėkmingu, jeigu jis vadovaujasi tais dėsningumais. Teisingai mąstant, atliekant tam tikrus pratimus, išmokus disciplinos, darant lygiai tai, ką daro išties sėkmingi ir turtingi žmonės, Jūs patys neišvengiamai tapsite sėkmingais. Pasirūpinkite savimi laiku, nesigailėkite, kad galbūt nesate sėkmingi dabar, Jūs tikrai galite tokiais tapti.

Kas yra sėkmė ir kas yra skriptas, ir kaip visa tai susiję kviečiame sužinoti birželio mėnesio darbo dienomis, 18-21 val., didžiųjų miestų viešbučiuose vyksiančiuose seminaruose. Jie pakeis Jūsų mastymą, o galbūt ir gyvenimą negrįžtamai. DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS!!! Skubėkite registruotis!

Lektorė – Viktorija Baltramiejūnienė, viena iš S klubo įkūrėjų, ilgametė seminarų lektorė, dėstytoja, įmonės direktorė.

Po seminaro Jūs:

Aiškiai žinosite, kas yra sėkmė, kodėl jos struktūra yra būtent tokia.

Tiksliai žinosite kokiame sėkmės lygyje buvote iki seminaro ir kokį sėkmės lygį galite pasiekti.

Žinosite, ką būtent Jums reikės daryti, atsižvelgiant į Jūsų amžių, kad gyventumėte sėkmingą gyvenimą.

Būsite geros nuotaikos, žvalūs, pakylėti, kupini gerų emocijų, pasitikintys savimi.

Pamatysite, kad nesate vieni, kurie siekia sėkmingo gyvenimo sau ir savo artimiesiems. Kad norėti būti sėkmingu ir turtingu ir investuoti savo laiką, jėgas sėkmės paieškoms yra normalu, lygiai kaip valytis dantis ar miegoti bei praustis.

Gausite dovanų vokus su pratimu, kuris yra efektyviausias sėkmingos asmenybės treniruoklis pradiniame etape ir palaiko sėkmės lygį visą likusį gyvenimą. Taip pat gausite daugybę įžvalgų ir mažų, naudingų ir veiksmingų patarimų.

Jeigu norėsite, turėsite galimybę įsiamžinti, stiprią motyvaciją duodančiame siurprize, kuris turės ilgą išliekamąją vertę S klube bei Jūsų gyvenime.

Rekomenduotume „užsivesti“ savo sėkmingo gyvenimo dienoraštį (sąsiuvinį), kuriame karts nuo karto rašysitės informaciją iš seminarų, savo tikslus, mintis, įžvalgas ir kt. Galbūt tai bus Jūsų būsimo bestselerio apie sėkmę juodraštis!!!

REGISTRACIJOS FORMA: pagal nuoroda – https://docs.google.com/forms/d/1THvnS3PoeEbLD4JlB7n3C6GBt8RV5E1ivAZOYH6PHMY/viewform

Sekite S klubo naujienas socialiniame tinkle: https://www.facebook.com/sklubas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: