Kklietkabelis.lt  nuotr.

S.Peno: aikštelėje turiu būti Čanako dešiniąja ranka

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda pirmadienį pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Pirmasis į Lietuvą atvykęs legionierius buvo Stefanas Peno, kuris Vilniaus oro uoste nusileido dar penktadienį.

Įžaidėjas nekantrauja, kada su komandos draugais pradės šlifuoti žaidimą ir galės žengti ant parketo per pirmąsias rungtynes. „7bet-Lietkabelio“ oficialiai svetainei S.Peno pasakojo apie laukiančias užduotis, motyvus žaisti Panevėžyje ir kovas Europos taurėje.

– Kodėl nusprendėte pasirašyti sutartį su „7bet-Lietkabeliu“?

– Buvau laisvasis agentas, laukiau pasiūlymų ir kai sutikau trenerį Čanaką Belgrade bei jis pasakė, jog lieka Panevėžyje, labai susidomėjau. Jis taip pat susidomėjo manimi ir po vienos dienos jau pasirašiau sutartį. Apsisprendžiau ir dėl geros klubo reputacijos, ir dėl trenerio.

– Ką žinojote apie klubą?

– Žinojau, kad jau kelis metus iš eilės žaidžia Europos taurėje. Taip pat tai viena iš geriausių komandų Lietuvoje. Žinau apie Panevėžį, nes prieš 10 metų čia žaidžiau jaunimo čempionate. Žinau, kad turi gerą ekipą.

– Ar „7bet-Lietkabelis“ jums yra tramplinas į dar aukštesnį lygį?

– Aš kiekvienoje komandoje žaidžiu tokiu pačiu stiliumi – darau viską, kad ekipa laimėtų. Labai nekantrauju, kada galėsiu pradėti rungtyniauti čia. Noriu po visų traumų sugrįžti į savo žaidybinį lygį.

– Kas jums nutiko praėjusį sezoną? Kodėl mažai rungtyniavote?

– Turėjau sutartį su ALBA ir ten rengiausi sezonui. Norėjau kovoti dėl vietos galutinėje sudėtyje, bet to padaryti nepavyko. Tiesiog norėjau žaisti. Jaučiau krepšinio alkį, todėl pasirašiau atvirą sutartį su Prienų klubu. Po dviejų rungtynių Bilbao paskambino ir tai man buvo galimybė, kuria negalėjau nepasinaudoti. Pradžioje viskas buvo gerai, bet vėliau žaidėjai grįžo po traumų ir aš negavau daug minučių. Vis dėlto man tai buvo gera patirtis.

– Pastaraisiais metais kentėjote dėl traumų. Kaip jaučiatės dabar?

– Dabar jaučiuosi puikiai. Traumos jau yra praeityje. Prireikė laiko, kad išmokčiau, kaip su tuo kovoti. Taip pat reikėjo laiko formai įgauti bei tapti geresniu nei buvau iki traumų. Dabar problemų nėra ir tikiuosi liksiu sveikas.

– Ar kalbėjote su N.Čanaku apie jūsų vaidmenį komandoje?

– Tiesiog turiu būti savimi, padaryti komandą geresne. Reikia priimti teisingus sprendimus, atlikti papildomus perdavimus. Turiu būti savimi tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Aikštelėje turiu būti trenerio dešiniąja ranka.

– Kokio stiliaus žaidėjas esate?

– Esu įžaidėjas, kurio prioritetas yra atlikti perdavimą. Visada stengiuosi surasti laisvą komandos draugą. Jeigu visi bus laimingi, tada galėsime daug pasiekti.

– Kokia esate asmenybė?

– Linksmas žmogus, visada besišypsantis, visada pozityvus. Geras vyrukas.

Ką manote apie varžovus Europos taurėje ir patį turnyrą?

– Su nauju formatu turnyras gerokai intensyvesnis. Jeigu patenki į kitą etapą, viskas sprendžiasi iš vienerių rungtynių. Mūsų grupė yra sudėtinga, kaip ir kita. Visas turnyras bus sunkus ir konkurencingas. Turime būti tam pasiruošę.

– Ką galite pažadėti komandos sirgaliams?

– Atiduosiu viską aikštelėje ir darysiu viską, ką galiu dėl komandos ir organizacijos. Tada pamatysime, kas iš to išeis.

Kklietkabelis.lt 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: