TV3 nuotr.

„Salsamanų“ finale J. Jurkutė išpildys savo svajonę: paskutinį pasirodymą skirs brangiausiam žmogui

Jau šį sekmadienį 4 geriausių TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ porų laukia didysis super finalas, kurio metu paaiškės nugalėtojai – tie, kurių venomis iš tiesų jau teka salsa. Ir nors dalyvius vertins komisija iš Kubos, balsuodami už savo favoritus nugalėtojus išrinks tik žiūrovai iš Lietuvos. Nepraleiskite progos nuspręsti, kas verčiausi laimėti projektą!

Prasidėjus tiesioginei sekmadienio transliacijai, žiūrovai už savo favoritus bus kviečiami balsuoti telefonu – būtent jie išrinks nugalėtojų porą. O jei jūsų mėgstamiausia pora jau iškrito, bet vis tiek norėtumėte jiems parodyti dėmesį, kviečiame rinkti ir mylimiausią „Salsamanų“ porą. Tą galite padaryti čia: https://www.tv3.lt/salsamanai . Balsuokite ir galbūt jums nusišypsos laimė gauti puikius prizus!

Didysis finalas įvyks ypatingoje Kubos vietoje – ten, kur kažkada vaikščiodavo Ernestas Hemingvėjus. O šį sekmadienį čia žengs ir 4 „Salsamanų“ poros, iš kurių kiekviena svajoja projektą nugalėti!

Tai – aktorė Gailė Butvilaitė ir jos partneris Oddebi, aktorius Tadas Gryn ir joj partnerė Cher, dainininkas Norbertas Liatkovskis ir joj partnerė Raquel bei televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė ir jos partneris Adrianas.

Tokia pat ypatinga bus ir sekmadienio vakaro komisija, kuri paskutinį kartą pasisakys apie visus šokėjus. Joje – salsos pasaulio legenda Santiago Alfonso, Holivudo kino akademijos narė Libia Batista, salsos ambasadorė Lietuvoje Sandra Saikauskaitė bei žinomų atlikėjų ir šokėjų vadybininkas Victor Ofarrill.

Idealiai pasirodyti nori visos poros. Tačiau kartu jie jau yra dėkingi už visa tai, ką patyrė. „Suprantu, kokie talentingi yra visi mano kolegos, kurie važiavo kartu iš Lietuvos. Džiaugiuosi už kiekvieno patirtį, o taip pat – ir už save bei Adrianą“, – neslėps laidoje J. Jurkutė.

Ir nors projektui artėjant prie pabaigos Jurgita jau beveik laisvai kalbės ispaniškai, ši pora pasiekė ir dar kai ką svarbesnio. Jie jau pradėjo susikalbėti be žodžių – užtenka tik žvilgsnio ar judesio.

„Aš nebuvau tikra, ar fiziškai galiu atlaikyti tokį krūvį. Tikrai jaučiau didelį jaudulį: kas tas mano partneris, kaip mums seksis, ar tarp mūsų bus ryšys? O kai susipažinome, jaučiau, kaip jam nedrąsu. Atrodė, kad jis bando suvokti, ar jis man patinka, ar aš su juo gerai jausiuosi, ar jis padės man išpildyti mano lūkesčius“, – pasakos ji.

O štai pačią moterį labiausiai džiugina tai, kad šiame projekte ji atsiskleidė taip, kaip niekada anksčiau. Jurgita iš tiesų visiems parodė tikrąją save.

„Aš, kaip Jurgita Jurkutė-Širvaitė, kurią Lietuva projektuose buvo įpratusi matyti elegantišką, čia turėjau galimybę parodyti daug platesnį savo spalvų spektrą. Ir Adrianas, kaip profesionalus šokėjas ir mokytojas, tas mano spalvas labai įžvelgė. Keista, kad žmogus, kuris taip nedaug tave pažįsta, taip greitai gali tai pastebėti“, – neslėps nuostabos ji.

Ir nors porai kelyje pasitaikė ne vienas iššūkis – tiek dėl nuolat repeticijas stebinčios Adriano žmonos, tiek ir dėl didžiulio šokėjo jaudulio, ne kartą peraugusio kone į panikos atakas – jie atlaikė viską. O pasiekę finalą, jie nuspręs išpildyti tai, ko kartą jau nepavyko – paskirti šokį Jurgitos dukrelei Kornelijai.

„Dukryte, tai – šokis, kuris yra skirtas tau!“ – sakys ji.

Didysis „Salsamanų“ finalas, kuriame už kiekvieną porą balsuos žiūrovai iš Lietuvos – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: