„Šaltinio“ progimnazijos mokinės darbas papuošė autobusų stotelės paviljoną

Puikus, prasmingas darbas saugaus eismo tema papuošė autobusų stotelės paviljoną Molainių kaime, Panevėžio rajone. Tai Sofijos Šmakotinaitės, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos 4a klasės mokinės (mokytoja Žiedė Ketvirtienė), piešinys, kuris laimėjo respublikiniame konkurse „Saugus eismas kelyje 2020“.

Konkursą organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Buvo siekiama atkreipti dėmesį į saugaus eismo svarbą.

Šeši konkurso nugalėtojų darbai turėjo būti perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąją vietovę. Progimnazijoje piešinių konkursą inicijavo Saugaus eismo būrelio vadovė Meilutė Greičiuvienė.

Mokykloje buvo parengti ir organizatoriams išsiųsti net 67 darbai. Sofijos piešinys „Zebriukas“ tapo vienu iš šešių nugalėtojų respublikoje. Darbo eskizą autobusų stotelėje ant sienelės perkėlė dailės mokytojas Vilius Jėčius, o vėliau darbavosi visa Sofijos šeima: progimnazijos septintokai sesuo Marija ir brolis Vilius, mama Ina.

Besidarbuojanti šeima sulaukė daug gražių atsiliepimų iš pravažiuojančių ir netoli gyvenančių žmonių. Mokinės ir jos šeimos darbu pasidžiaugė ir progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė. Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos mokinės darbas papuošė kelią iš Panevėžio į Krekenavą.

Aldona Banienė

Nuotraukos straipsnelio autorės


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: