LNK nuotr.

Sandra Skorupskaitė-Budimlic – apie prarastą kūdikį, būsimą baroko stiliaus vilą Dubajuje ir planuojamą įspūdingą šventę Vilniaus Rotušėje

Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi lietuvė Sandra Skorupskaitė-Budimlic pastaraisiais mėnesiais gyvena ypatingomis laukimo nuotaikomis. Vasaros pradžioje judviejų su vyru Dario bei atžalų Dajanos, Darijos ir Damiano šeimą papildys dar viena mažylė. Kalbėdama apie tai, kad bus keturių vaikų mama, Sandra neslepia džiaugsmo, tačiau prisipažįsta – šis nėštumas yra sudėtingiausias, kokį jai teko patirti.

„Šį kartą esu irzlesnė, tokia, lyg kažko trūktų. Greičiau pavargstu, o kadangi pas mus labai greitas tempas, vyksta visko daug, daug vaikų, daug darbų, daug kelionių, pradedu pavargti, o esu neįpratus prie pavargimų“, – LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą pasakos Sandra Skorupskaitė-Budimlic.

Sužinojusi apie nėštumą Sandra džiaugtis ir apie tai pranešti šeimai, draugams ir sekėjams neskubėjo. Netrukus keturių vaikų mama tapsianti moteris prisipažįsta, jog ne visi jos nėštumai buvo sėkmingi. Pirmąjį vaikelį Sandra prarado prieš vienuolika metų, o antrąjį – visai neseniai.

„Tikrai tai nutinka dažnai ir aš manau, kad moterys neturi turėti to kaltės jausmo, kad jos kaltos, dėl to, kas nutiko. Turiu tobulą sūnų, jeigu mano pirmas nėštumas būtų sėkmingas, neturėčiau savo sūnaus, neturėčiau šito tobulo vaiko. Džiaugiuosi tuo, ką aš dabar turiu“, –  pasakos Sandra.

Džiaugtis kiekviena akimirka Sandra ragina savo artimuosius ir draugus. Žinoma moteris kone kasmet jiems padovanoja po nepamirštamą vakarėlį. Vienas jų jau šią vasarą sudrebins šalies sostinę. Vilniaus širdyje esančioje Rotušėje vyks Sandros ir Dario vaikų krikštynų bei Pirmosios Komunijos šventė. Jau prieš kurį laiką tam ruoštis pradėjusi žinoma moteris sako, kad tokios šventės Lietuva dar nebus mačiusi.

„Dabar pasirinkom pasaulinius floristus, kurie atvažiuos į Lietuvą trys mėnesiai prieš šventę  apsižiūrėti. Jau dabar su jais dirbam ir darom, statom viską. Tai bus tai bus milžiniška pasaka“, – būsimos šventės detales atskleis Sandra.

Po prabangios krikštynų ir Pirmosios Komunijos šventės Vilniaus Rotušėje Sandra svečius pakvies į lietuvišką vakarėlį, kuris vyks Trakuose. Visiems susirinkusiems bičiuliams ne tik iš  Lietuvos, bet ir iš užsienio žinoma moteris žada parodyti, kaip mūsų tautiečiai iš tiesų linksminasi ir tuo pačiu žada atšvęsti trečiąsias jųdviejų su vyru Dario vestuvių metines. Lietuvės ir kroato meilės istorija netikėtai įsiplieskė beveik prieš 13 metų. Tuomet viename Vokietijos klube bičiulio supažindinta pora nė neįtarė, kuo pažintis baigsis.

Apie tai, kaip Sandrai reikėjo apsišlifuoti santykius su Dario, dovaną, kuri atėmė žadą ir naują poros statomą 700 kv. m. baroko stiliaus vilą Dubajuje – jau šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko“ 20 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: