P. Židonio nuotr.

Sargūno taurės finale Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ nusileido „Rytui“

Panevėžyje baigėsi Raimundo Sargūno vardo taurės turnyras – pirmadienį sužaistos mažojo ir didžiojo finalų rungtynės.

Mažajame finale susitikus dviems Estijos klubams bronzos medaliais pasipuošė Tartu „Ulikool“ ekipa, 82:63 įveikusi Pernu „Parnu Sadam“ ekipą.

Lietuviškame finale į kovą stojo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ir Vilniaus „Rytas“, o taurę į viršų galiausiai kėlė pergalę rezultatu 80:96 iškovoję vilniečiai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš sostinės, kurių pranašumą iki dviženklio padidino tritaškį su sirena pataikęs Arnas Velička (12:24). Antrajame ketvirtyje „Rytas“ pranašumą dar labiau įtvirtino – komandas skyrė devyniolika taškų (32:51). Per pirmus du kėlinius svečiams Robertas Cole’as pelnė 13 taškų.

Trečiajame kėlinyje Vilniaus klubas atotrūkį išsaugojo ir nors panevėžiečiai atkarpomis dar bandė sugrįžti į rungtynes, svečiai sėkmingai užkirto tam kelius, įpusėjus ketvirtajam kėliniui išlaikė solidžią persvarą (66:86) ir iškovojo Raimundo Sargūno taurę.

„7bet-Lietkabeliui“ 15 taškų surinko Jonathanas Davisas, Gediminas Orelikas pridėjo 13, Džiugas Slavinskas ir Nikola Popovičius – po 12, Alenas Hadžibegovičius – 11, Martynas Varnas – 9, Liutauras Lelevičius – 4, Nikas Stuknys ir Vytenis Lipkevičius – po 2.

Kontrolinių rungtynių seriją panevėžiečiai užbaigė be iš FIBA Pasaulio taurės tik šiandien grįžusių Gabrieliaus Maldūno ir Deivido Sirvydžio. Komandai taip padėti negalėjo dėl traumos nerungtyniavęs Dovis Bičkauskis.

Pirmąsias oficialias rungtynes Lietuvos pirmenybėse „7bet-Lietkabelis“ žais rugsėjo 16 d. Klaipėdoje, o pirmasis mačas namuose laukia rugsėjo 25 d. 18:30 su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Bilietų prekyba į namų rungtynes startuos jau rytoj, TicketMarket.lt