Šaudymo varžybose taiklumą tikrinosi Aplinkos apsaugos departamento pareigūnės

Penktadienį Ukmergėje Aplinkos apsaugos departamento pareigūnės dalyvavo šaudymo varžybose, skirtose Moters dienai paminėti.

Į Departamento renginį atvykusi direktoriaus pavaduotoja Kristina Malaiškaitė pasveikino pareigūnes, gausiai susirinkusias į pirmas tokias varžybas. Sveikindama pavaduotoja pažymėjo, kad Departamento direktorius dalyvėms linki sėkmės ir geriausių rezultatų. Pareigūnės sveikinimo kalbą sutiko puikiomis nuotaikomis ir ryžtingai nusiteikusios.

„Departamentas pirmą kartą organizuoja tokio pobūdžio varžybas. Jos pareigūnėms itin svarbios dar ir todėl, kad stiprina bendradarbiavimą, kolektyvinę dvasią, suteikia galimybę pabendrauti ir parodyti savo gebėjimus, o gal net ir atrasti naują pomėgį ar veiklą“, – sakė K. Malaiškaitė.

Šaudymo varžybose dalyvavo keturiasdešimt aplinkosaugininkių iš visos Lietuvos. Varžybų dalyvės atliko tris pratimus.

Susumavus visų rungčių rezultatus pirmąją vietą iškovojo Gamtos išteklių apsaugos skyriaus vyr. specialistė Dalia Černevičenė, antrąją vietą iškovojo Veiklos organizavimo skyriaus vedėja Mantė Ramanauskienė ir trečiąją vietą iškovojo Kalvarijos aplinkos apsaugos inspekcijos vyr. specialistė Audronė Pečiulienė.

Nugalėtojos ir laimėtojos apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais.

Daugiau: šaudymo centras


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: