Savaitgalį gaisre žuvo žmogus, ugniagesiai išgelbėjo tvenkinyje įlūžusį vyrą

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 66 gaisrų ir atliko 51 gelbėjimo darbą. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, du buvo traumuoti. Sekmadienio naktį, 3 val., buvo pranešta, kad Kaune, Riešutų gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Apmalšinę ugnį ir įėję į vidų, ugniagesiai rado apdegusio žmogaus kūną. Gaisro metu išdegė namo vidus, sukrito dalis stogo.

Šeštadienio vakare gaisras kilo Jonavos rajone, Ruklos miestelyje. Viename iš daugiabučio butų degė lovos čiužinys. Ugniagesiai į butą pateko per balkoną, nes durų niekas neatidarė. Viduje jie rado buto savininką, kuris buvo perduotas greitosios pagalbos medikams. Dėl galimo apsinuodijimo dūmais vyras buvo išvežtas į ligoninę. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Sekmadienį, 15 val., Vilkaviškio rajone, Pilviškių seniūnijoje, Sausbalių kaime, liepsnojo medinio gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams iš degančio namo išėjo moteris. Ji gaisro metu apdegė rankas, todėl buvo išvežta į gydymo įstaigą. Gaisro metu sudegė namo stogas, 2 kambariai, išorinės namo sienos, apdegė šalia esančio garažo siena. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį pavakary gaisras kilo 2 butų gyvenamajame name Panevėžyje, P. Puzino gatvėje. Iš degančio buto ugniagesiai išvedė 3 žmones. Gaisro metu apdegė medinės namo konstrukcijos, sudegė viduje buvę baldai, namų apyvokos reikmenys. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Sekmadienį paryčiais Ukmergės rajone, Veprių seniūnijoje, Vengrių kaime, atvira liepsna degė rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, medinė perdanga, išdegė vidus, apdegė rąstinės sienos.

Penktadienį rytą buvo pranešta, kad Tauragės rajone, Paberžių kaime, tvenkinyje įlūžus ledui skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, jis plūduriavo už 40 m nuo kranto. Ugniagesiai gelbėtojai vyrą pasiekė gelbėjimo rogėmis, pargabeno jį į krantą ir perdavė medikams.

Šeštadienį buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Danės upėje ties Joniškės gatve, skęsta žmogus. Žvejys krantą pasiekė pats, iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams. Jis buvo palydėtas į medikų automobilį. Ugniagesiai kitus ant ledo žvejojusius vyrus įspėjo dėl nesaugaus elgesio.

Sekmadienio rytą pranešta, kad Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje, Altoniškių kaime, į eketę įkrito žmogus. Atvykus ugniagesiams, jis jau buvo išlipęs į krantą. Jį apžiūrėjo atvykę greitosios pagalbos medikai.

Tą patį rytą Vilniuje, Savičiaus gatvėje, ant keturių automobilių užvirto medis. Jį nukėlė ugniagesiai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: