Savaitgalį gyventojai liko be namų

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 75 gaisrų ir atliko 64 gelbėjimo darbus. Aukų gaisruose nebuvo. Penktadienį, 10.31 val., gaisras kilo Panevėžio rajone, Raguvos seniūnijoje, Šilų miestelyje. Atvykus ugniagesiams, iš medinio gyvenamojo namo veržėsi dūmai, buvo pradėjęs degti stogas. Gaisro metu sudegė apie 40 kv. m stogo, pradegė perdanga, išdegė vidus. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tos pačios dienos vakare, 19.40 val., atvira liepsna medinis gyvenamasis namas degė Kėdainių rajone, Krakių seniūnijoje, Patranio kaime. Gaisro metu sudegė ir sukrito stogas, išdegė vidus.

Šeštadienį, 10.41 val., buvo pranešta apie gaisrą Akmenėje, Eibučių gatvėje esančioje parduotuvėje. Atvykus ugniagesiams, parduotuvėje degė darbuotojų valgomasis. Gaisro metu ši patalpa išdegė visiškai, sutrūkinėjo 3 plastikiniai langai.

Sekmadienį paryčiais, 4.35 val., Varėnos rajone, Nedzingės kaime, liepsnojo medinis gyvenamasi namas, jo stogas sudegė ir sukrito į vidų.

10.50 val. buvo pranešta, kad Šiauliuose, Trakų gatvėje, Šiaulių tardymo izoliatoriaus trečiajame aukšte, kameroje smilko drabužiai. Iš jos buvo evakuotas žmogus. Gaisro metu apdegė drabužiai, aprūko patalpa.

16.28 val. Vilkaviškio rajone, Kybartų seniūnijoje, Vilkupių kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas, kuriame pastaruoju metu nebuvo gyventojų. Gaisro metu namas sudegė. Dūmų detektoriaus jame nebuvo.

Vasario 7-osios naktį, iškart po vidurnakčio, gyvenamasis namas degė Vilniaus rajone, Medininkų kaime. Atvykus ugniagesiams, iš po jo stogo veržėsi dūmai, liepsnojo veranda. Gaisro metu išdegė veranda, apdegė prieangis, sudegė ir buvo nuardyta 40 kv. m stogo konstrukcijų. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį, 17.22 val., buvo pranešta, kad ugniagesių gelbėtojų pagalbos reikia mamai, kurią vaikas užtrenkė balkone. Kėdainių ugniagesiai, atvykę į J. Basanavičiaus gatvę, kopėčiomis užlipo į balkoną trečiajame aukšte ir atidarė duris.

Sekmadienį ugniagesių pagalbos prireikė greitosios pagalbos medikams, kurių automobilis užklimpo Klaipėdos rajone, Kretingalės seniūnijoje, Šlikių kaime. Jį ugniagesiai ištraukė ant važiuojamosios kelio dalies.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: