Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr. 

Savaitgalį liepsnojo šiaudų rulonai, miško paklotė Neringoje ir kavinė Ariogaloje

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 117 gaisrų ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Šeštadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Sodų gatvėje, atvira liepsna dega konteinerių laikymo patalpos. Atvykę ugniagesiai vienoje iš patalpų rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną. Jo mirties priežastys tiriamos.

Šeštadienį, 10.14 val., pranešta, kad Pagėgių savivaldybėje, Lumpėnų kaime, žmogus, pildamas benziną, dėl ugnies pliūpsnio apdegė pilvą ir kojas. Tą pačią dieną po vidurdienio pranešta, kad Jurbarko rajone, Jurbarkų kaime, vyras, norėdamas degiuoju skysčiu uždegti šašlykinę, apdegė kūną. Jį greitosios pagalbos medikai nuvežė į ligoninę.

Vėlų penktadienio vakarą Kaune, Šeštokų gatvėje daugiabučio laiptinėje užsidegus elektros skydinei, teko evakuoti namo gyventojus. Ugniagesiai į lauką išvedė 16 suaugusiųjų ir 3 nepilnamečius. Gaisro metu išdegė trečiojo ir ketvirtojo aukštų elektros skydinė ir laidai, aprūko laiptinė.

Penktadienį po vidurnakčio didelis gaisras kilo Raseinių rajone, Kalnujų seniūnijoje, Pašaltuonio II kaime. Ten atvira liepsna degė didelė stirta šiaudų rulonų. Gaisro metu sudegė apie 800 rulonų, ugniagesiai išgelbėjo apie 100 rulonų. Sekmadienį apie vidurdienį išardyti šiaudų rulonai vėl buvo užsidegę. Gaisras buvo likviduotas apie 14 val.  

Penktadienį apie 13 val. Neringoje, Smiltynėje, netoli jūros degė 3 arai miško paklotės ir sukrautos lentos. Gaisras buvo pakankamai greitai užgesintas, tačiau gaisravietėje liko budėti Juodkrantės girininkijos darbuotojai.

Šeštadienį, po 21 val., Raseinių rajone, Ariogaloje, liepsnojo lauko kavinės stogas. Kavinė buvo gesinama iki vidurnakčio.

Tą pačią dieną apie 15 val. Švenčionių rajone, Strūnaičio seniūnijoje, Zablatiškės kaime, atvira liepsna degė kombainas „Don 1500B“. Gaisro metu išdegė jo variklio skyrius, sudegė kabina ir priekinės padangos.

Penktadienį, 20.25 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, A. P. Kavoliuko gatvėje, penktajame aukšte, lifte užstrigo 9 metų vaikas. Ugniagesiai atidarė liftą ir išlaisvino mergaitę.

Šeštadienio rytą pranešta, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte prie pėsčiųjų tilto į upę įkrito žmogus. Nuo krantinės jis buvo nutolęs 4 m. Ugniagesiai vyrą iškėlė į krantą ir perdavė medikams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: