Savaitgalį Panevėžyje vyks Pasaulio graplingo čempionatas

Šį šeštadienį, spalio 9 d. „Cido“ arenoje vyksiančiame Pasaulio graplingo čempionate dėl čempiono vardo kovos apie 150 šios sporto šakos atstovų. Varžybose dalyvauti ketina sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Rusijos,  Kazachstano, Azerbaidžano, Ganos, Dominykos Respublikos, Egipto, Anglijos, Airijos, Prancūzijos, Vokietijos, Švedijos ir kitų šalių.

„Džiaugiamės, kad turime puikiai išvystytą sporto bazę, esame įgiję nemažai patirties, rengiant tokio aukšto lygio varžybas ir didžiuojamės, kad vis daugiau įvairių sporto šakų atstovų įvairias varžybas organizuoja būtent Panevėžyje. Tikiuosi, kad čempionato dalyviai, jų komandos ir organizatoriai liks patenkinti apsilankymu mūsų mieste ir, žinoma, pasiektais rezultatais. Visiems dalyviams linkiu sėkmingų varžybų, puikių rezultatų ir kuo stipriausių sportinių emocijų“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Graplingas – tai imtynių sporto šaka, kuri susiformavo iš įvairių imtynių sporto šakų, tokių kaip brazilų džiudžitsu, dziudo, sambo, bušido bei kitų. Pagal bendrąją sporto filosofiją, grapplers – sportininkas privalo gerbti sporto vertybes, būti sąžiningu ir niekada tyčia nepakenkti savo varžovui siekiant pergalės. Čia sportininkai kovoja iki pasidavimo, naudodami visus imtynių veiksmus: tiek metimus, tiek smaugimo ar kitus skausmingus veiksmus. Pasibaigus pagrindiniam kovos laikui tik tada per pridedama laiką skaičiuojami taškai pagal patvirtintas tarptautines graplingo taisykles.

Šį savaitgalį vyksiantis čempionatas vyks Gi (su kimono) ir No gi (be kimono) disciplinose. Iš viso nugalėtojai ir prizininkai paaiškės net keturiasdešimt keturiose skirtingose kategorijose.

Renginio programa

9-10 val. Registracija ir svėrimas Gi ir NoGi disciplinose

10 val. Komandų vadovų, trenerių ir teisėjų pasitarimas.

11 val. Čempionato atidarymas

11.30 val. Atkrintamosios kovos NoGi disciplinoje.

13 val. Finalinės kovos NoGi disciplinoje.

14 val. Apdovanojimo ceremonija, bendra prizininkų ir čempionų nuotrauka. Čempionai duoda interviu SPORT1 televizijai.

15 val. PERTRAUKA

16 val. Atkrintamosios kovos Gi disciplinoje.

17 val. Finalinės kovos Gi disciplinoje.

18 val. Apdovanojimo ceremonija, bendra prizininkų ir čempionų nuotrauka. Čempionai duoda interviu SPORT1 televizijai.

Panevėžiečius ir miesto svečius kviečiame apsilankyti varžybose, įėjimas nemokamas.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: