Savaitgalį ugniagesiai gelbėjo dumble įklimpusį briedį

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 84 gaisrų ir atliko 95 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti 2 žmonės. Sekmadienį, 3.43 val., Marijampolės savivaldybėje, Baraginės kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu gyventojas apdegė rankas. Greitosios pagalbos medikai pagalbą jam suteikė vietoje. Gaisro metu išdegė pirmasis aukštas, pradegė perdanga, sudegė ir buvo nuardytas stogas. Iš namo ugniagesiai išnešė 3 dujų balionus. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tą patį rytą, 6 val., Vilniuje, Bokšto gatvėje, iš daugiabučio namo palėpės veržėsi dūmai. Iki atvykstant ugniagesiams iš buto išėjo 4 žmonės. Viena moteris gaisro metu apdegė ranką ir koją. Greitosios pagalbos medikai pagalbą jai suteikė vietoje. Palėpėje įrengtame bute degė sofa-lova. Gaisro metu aprūko kambarys, buvo išardyta 40 kv. m lubų. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Penktadienį, 5 val. ryto, Rokiškio rajone, Pandėlio seniūnijoje, Panemunio miestelyje, liepsnojo medinio gyvenamojo palėpė. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, apdegė perdanga, viduje buvo nuardyta 6 kv. m sienos, vandeniu sulietos patalpos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

15.11 val. Rietavo savivaldybėje, Tverų seniūnijoje, Taukolydžių kaime, atvira liepsna degė vasarnamis. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs, nuo degančio vasarnamio užsidegė ir ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė vasarnamio stogas, ūkinio pastato stogas, viduje ir šalia pastato buvęs šienas, apdegė ir vandeniu buvo sulieta 4 kub. m malkų ir 15 šieno rulonų.

15.17 val. Telšių rajone, Ryškėnų seniūnijoje, Užgirių kaime, liepsnojo UAB „Baltrail“ priekaba ir joje buvęs motoroleris. Priekabą nuo automobilio kabinos atkabino vairuotojas. Gaisro metu sudegė visos degiosios priekabos ir motorolerio detalės.

18.11 val. Vilniaus rajone, Paberžės seniūnijoje, Šepečių kaime, degė medinis statybinis vagonėlis. Gaisro metu jis sudegė visiškai.

19.47 val. Pasvalio rajone, Aukštikalnių kaime, atvira liepsna degė UAB „Geri grūdai“ kombainas „CASE 9230“. Gaisro metu apdegė kombaino variklio ir hidraulikos skyriai bei ratas.

Šeštadienį, 11.36 val., Šilutėje, Liepų gatvėje, pro daugiabučio namo balkoną penktajame aukšte veržėsi liepsnos, pilna dūmų buvo ir laiptinė. Iš namo buvo evakuoti 3 suaugusieji ir 4 vaikai. Gaisro balkone metu sudegė plastikinės dailylentės, plastikiniai langų ir durų rėmai, išdužo stiklai, apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko 3 kambariai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Apie 14 val. Rokiškio rajone, Pandėlio seniūnijoje, Sriubiškių kaime, traktoriaus kabinoje liepsnojo apie 40 šiaudų rulonų. Traktoriaus priekaba buvo atkabinta ir nutempta į suartą lauką. Gaisro metu dalis šiaudų rulonų sudegė, dalis apdegė ir buvo sulieti vandeniu, taip pat apdegė priekaba, išdegė apie 3 arus ražienų. Ugniagesiai nuo liepsnų išgelbėjo traktorių.

18.37 val. Marijampolės savivaldybėje, Igliaukos seniūnijoje, Paužiškių kaime, laukuose atskirais židiniais degė 1 ha ražienų. Gaisro metu termiškai buvo paveiktas ir ūkininko traktorius „Massei Perguson“, dirbęs laukuose.

23.12 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, D. Gerbutavičiaus gatvėje, daugiabutyje pro pirmojo aukšto langus veržiasi dūmai. Atvykus ugniagesiams, atviros liepsnos nebuvo, sklido degėsių kvapas. Bute pridegė ant viryklės be priežiūros paliktas maistas. Buto savininkas buvo išvežtas į ligoninę apžiūrai. Ugniagesiai išvėdino patalpas.

20.35 val. Biržų rajone, Nemunėlio Radviliškio miestelyje, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sukrito jo stogas, sudegė medinė perdanga, apdegė ir buvo nuardytos medinės sienų konstrukcijos.

Sekmadienį, 11.07 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Saltoniškių gatvėje, prekybos centro požeminėje aikštelėje liepsnoja lengvasis automobilis. Atvykus ugniagesiams, iš požeminės aikštelės veržėsi dūmai, degė automobilis „Nissan Primera“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, aprūko salonas.

12.28 val. Trakų rajone, Padvarionių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė medinė pastato dalis, išdegė mūrinės dalies vidus, šalia esančioje saulės elektrinėje apdegė vienas saulės baterijos blokas.

13.44 val. gaisras kilo Vilniuje, Bajorų kelyje, daugiabučiame gyvenamajame name. Pirmajame aukšte esančiame bute degė buitiniai elektros prietaisai. Gaisro metu apdegė dalis sienos, sudegė elektros prietaisai, aprūko visas butas. Dūmų detektorius bute buvo.

Penktadienį vakare buvo pranešta, kad Trakų rajone, Grendavės seniūnijoje, Spenglininkų kaime, į drenažo griovį įkrito briedis ir stovi dumble iki kaklo. Ugniagesiai kartu su Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojais briedį ištraukė naudodami virves.

Šeštadienį rytą gautas pranešimas, kad Vilniuje, Ozo gatvėje, į kanalizacijos šulinį įkrito šuo. Jį ugniagesiai rado tuščiame, nenaudojamame kanalizacijos šulinyje, 6 m gylyje. Ugniagesys nusileido į šulinį, pritvirtino virvę ir gyvūnas buvo ištrauktas bei perduotas savininkei.

19.51 val. buvo pranešta, kad Ignalinos rajone, Dūkšto seniūnijoje, Gerkonių kaime, į tvenkinį nuriedėjo traktorius, o žmogaus, išlipančio iš kabinos, nesimatė. Atvykę ugniagesiai tvenkinyje už 3 m nuo kranto aptiko traktorių MTZ. Jie išžvalgė tvenkinį, bet nuskendusio žmogaus nerado.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: