Savaitgalį ugniagesiai gesino per 130 gaisrų, viename jų žuvo žmogus

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 136 gaisrų ir atliko 87 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas. Sekmadienį, 10.18 val., buvo gautas pranešimas, kad Pasvalio rajone, Daujėnų seniūnijoje, Barklainių kaime, smilksta sudegęs namas, o viduje galėjo būti žmogus. Ugniagesiai gaisravietėje rado sudegusio žmogaus palaikus. Įvykis tiriamas.

Penktadienį, 14.51 val., Šalčininkų rajone, Kalesninkų kaime, atvira liepsna degė automobilių dirbtuvės. Gesindamas gaisrą ranką apdegė darbuotojas. Jam medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu sudegė prie pastato stovėjęs lengvasis automobilis, viduje buvę 3 suvirinimo aparatai, automobilinis keltuvas, darbo įrankiai, apdegė medinės stogo konstrukcijos, išdegė vidus, buvo išardyta apie 30 kv. m sienų ir apie 20 kv. m stogo dangos.

Tos pačios dienos rytą Kaune, Vasarvietės gatvėje, gyvenamajame name esančiame garaže degė motociklas „Honda CRF“, name ir garaže tvyrojo tiršti dūmai. Gaisro metu aprūko garažas, apsilydė plytelės, apdegė motociklas.

14.16 val. Radviliškyje, Geležinkelio gatvėje, degė sodo namelis, o šalia esanti pavėsinė jau buvo beveik sudegusi. Ugniagesiai iš pastato išnešė 2 dujų balionus. Gaisro metu sudegė sodo namelio stogas, dalis sienų ir perdangos, buvo sulietos vidaus patalpos.

14.22 val. gautas pranešimas apie gaisrą Klaipėdos rajone, Priekulės seniūnijoje, Derceklių kaime. Gaisro metu išdegė sodų bendrijoje esančio namo kambariai, sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė medinės stogo konstrukcijos, nuardyta 40 kv. m stogo dangos.

18.36 val. Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje, Kalnujų kaime, atviroje UAB „Agro Coming“ teritorijoje, laukuose degė šieno rulonai. Gaisrą gesinti padėjo 2 ūkininkų traktoriai. Degė dvi šieno stirtos, dar viena buvo atskirta nuo gaisravietės. Iš viso degė 800 šieno rulonų.

Šeštadienį vidurnaktį Elektrėnų savivaldybėje, Geibonių kaime, degė prie gyvenamojo namo priblokuotos pirties stogas. Gaisro metu apdegė pastato konstrukcijos, sudegė dalis stogo dangos.

Apie 15 val. Raseinių rajone, Šiluvos seniūnijoje, Naudvario kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, pradegė perdanga, išdegė vidaus patalpos. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį anksti ryte pastebėta, kad Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, Liūdynės kaime, dega pjuvenų stirta. Degančios pjuvenos buvo perkasamos su specialia įmonės technika ir perliejamos vandeniu. Užgesintos pjuvenos buvo kraunamos į 2 įmonės vilkikus ir išvežamos iš teritorijos.

14.19 val. Birštono savivaldybėje, Naudžiūnų kaime, atvira liepsna degė rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir medinė perdanga, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai.  Dūmų detektoriaus name nebuvo.

20.18 val. Vilniuje, Savanorių prospekte, pro daugiabučio langą šeštajame aukšte veržėsi dūmai. Jų buvo pilna ir laiptinėje. Ugniagesiai nupjovė degančio buto durų užraktą ir pateko į vidų. Kambaryje degė sofa-lova. Be sofos, gaisro metu sudegė kondicionierius, nešiojamas kompiuteris, patalynė. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

20.40 val. buvo gautas pranešimas, kad Trakuose, Žemaitės gatvėje, liepsnoja jachtklubui priklausantis pastatas, žmonių viduje nėra. Gaisro metu sudegė dviejų aukštų karkasinis pastatas ir viduje buvę 2 kateriai, 20 valčių ir įvairios jų detalės. Įvykis tiriamas.

Tos pačios dienos rytą buvo pranešta, kad Joniškyje, Ramunių take, į šulinį įkrito moteris. Ugniagesys kopėčiomis nusileido į 3 m gylio šulinį ir padėjo iš jo išlipti moteriai. Ji buvo perduota greitosios pagalbos medikams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: