Savaitgalį Utenoje vyks DRIFT WARS varžybos

Visą sezoną D1sport drifto karavanas keliavo po įvairius Lietuvos miestus, bei miestelius, na, o šį savaitgalį nepamiršta liks ir Utena. Rugsėjo 6d. pirmąjį kartą D1Sport organizuojamos drifto varžybos aplankys uteniškius. Visą savaitgalį Utenoje vyksiantis miesto gimtadienis bus apdovanotas ir drifto šou – DRIFT WARS (liet. šonaslydžio karai)!

Žiūrovų akis lepins artimos kovos, kontaktai bei padangų dūmais apsipylę geriausi „street“ lygos pilotai, kurie susirinks Utenoje tik vieno – nugalėti! D1Sport komanda garantuoja įspūdžius, kurie išliks ilgam. O jei stebint varžybas adrenalino vis dar trūks, žūrovai galės pamatyti kaip driftas atrodo iš automobilio vidaus – trasoje juos pavėžins patyrę drifto meistrai!

Kyla klausimas kas tas driftas? Tai Japonijoje gimusi autosporto šaka, dar kitaip vadinama „D1“. Jo metu automobilis priverčiamas dideliu greičiu slysti šonu, stengiantis tą slydimą išlaikyti ir tuo pat metu manevruoti. Šis sportas ypatingas tuo, jog varžybose yra vertinamas vairuotojo slydimo stilius, greitis ir šou elementai, todėl driftas yra labai mėgstamas žiūrovų. Nors ši sporto šaka, dar visai jauna, ji kaip mat išpopuliarėjo ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Garsindami drifto sportą Lietuvoje D1Sport organizatoriai stengiasi, kad kiekvienos varžybos būtų įsimintinos tiek dalyviams, tiek ir žiūrovams. Vasaros sezono metu, beveik kiekvieną savaitgalį vyksta drifto varžybos, į kurias susirenka daugybė žiūrovų. Tai viena iš įdomiausių autosporto šakų žiūrovams vykstančių Lietuvoje.

Nepraleisk! Ateik ir pamatyk tai pats!

Akvilė Balsytė
D1Sport


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: