Savaitgalio gaisruose vienas žmogus žuvo, trys buvo traumuoti

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 108 gaisrų ir atliko 89 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, trys buvo traumuoti. Penktadienį vidurdienį ugniagesiai buvo iškviesti į Mažeikių rajono Viekšnių seniūnijos Palnosų kaimą. Nors atviros liepsnos nebuvo, gyvenamojo namo viduje tvyrojo daug dūmų, o kambaryje smilko fotelis. Viduje ant grindų buvo rastas miręs namo savininkas. Gaisro metu taip pat apdegė stalas ir ant jo buvę namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

Šeštadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas apie gaisrą Šiauliuose, Dainų gatvėje. Daugiabučio bute degė sofa. Ji buvo užgesinta iki atvykstant ugniagesiams. Ją atvykę ugniagesiai išnešė iš buto. Gaisro metu veidą apdegė žmogus. Jį į gydymo įstaigą išvežė greitoji medicinos pagalba. Gaisro metu aprūko kambarys. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Tos pačios dienos rytą Vilniuje, Olandų gatvėje, iš mūrinio dviejų aukštų prekybos paskirties pastato rūsio veržėsi dūmai. Viduje degė šiukšlės. Iš rūsio ugniagesiai išvedė vyrą, kuris apdegė ir prisikvėpavo dūmų. Nukentėjusysis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.

16.16 val. Kauno rajone, Lapių seniūnijoje, Lepšiškių kaime, liepsnojo gyvenamasis namas. Gesindamas gaisrą nesmarkiai apdegė namo savininkas. Po medikų apžiūros vykti į ligoninę jis atsisakė. Gaisro metu sudegė namo visos degiosios konstrukcijos. Ugniagesiai išsaugojo šalia esančius 2 gyvenamuosius namus.

Apie 14 val. Vilniuje, Linksmojoje gatvėje, daugiabučio antrajame aukšte atvira liepsna degė butas. Gaisro metu apdegė virtuvės palangė, ant jos laikyta vaisių džiovykla, taip pat virtuvės baldai. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Apie 22 val. Kėdainių rajone, Šėtos seniūnijoje, Sangailų kaime, nuo degančios žolės užsidegė dalis namo ir ūkinio pastato. Gaisro metu name apdegė kambarys, perdanga ir sienos, taip pat sudegė apie 10 kv. m ūkinio pastato stogo konstrukcijų.

Sekmadienio naktį Vilniuje, Giedraičių gatvėje, liepsnojo medinių sandėliukų masyvas ir du metaliniai sandėliukai. Gaisro metu sudegė medinių sandėliukų stogas, išdegė metalinių sandėliukų vidus. Sandėliukų viduje buvo sukrauti sendaikčiai, malkos, lentos ir namų apyvokos daiktai.

12.51 val. Vilniuje, Žirgo gatvėje, atvira liepsna degė 3 garažai. Gaisro metu apdegė 2 metaliniai garažai, sudegė 1 medinis garažas ir viduje sukrauti daiktai.

Apie 15 val. Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje, Kuro kaime, degė 2 negyvenami pastatai ir ražiena. Gaisro metu sudegė medinė daržinė ir medinio ūkinio pastato stogas, išdegė apie 50 arų ražienų.

17.47 val. gaisras vėl kilo Mažeikių rajone, Viekšnių seniūnijoje, Palnosų kaime. Šįkart atvira liepsna degė 2 ūkiniai pastatai. Gaisro metu sudegė abu pastatai ir šalia stovėję 10 avilių, apsilydė šalia esantis šiltnamis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: