Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Savivaldybėje aptartas ilgalaikio nedarbo mažinimas

Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), Užimtumo tarnybos, „Sodros“ ir Valstybinės darbo inspekcijos atstovai.

„Svarbu, kad Jūsų įstaigos bendradarbiauja įgyvendinant nedarbo lygio mažinimo projektus. Ši tema aktuali ir Panevėžiui, nes turime laisvų darbo vietų pramonės, inžinerijos srityse. Ypač svarbu, kad šių projektų įgyvendinimas pasiteisintų ir turėtume gerus rezultatus“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susitikimo pagrindinė tema – ilgalaikio nedarbo mažinimas. Buvo diskutuojama apie įstaigų bei Savivaldybės bendradarbiavimą sprendžiant įvairius klausimus, tokius, kaip nelegalaus darbo, paslaugų teikimo gyventojams supaprastinimą, karo pabėgėlių įdarbinimą bei integravimą į visuomenę ir kt.

Taip pat buvo sutarta dėl šių įstaigų atstovų susitikimo su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnais. Kaip sakė Panevėžio apskrities VMI viršininkas, susitikimo su seniūnais tikslas – edukacinis, mokomasis, konsultacinis.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: