Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Savivaldybės meras su gimnazistais dalyvavo išskirtinėje pamokoje

Panevėžio rajono meras Antanas Pocius kartu su Velžio gimnazijos gimnazistais bei jų mokytojais dalyvavo išskirtinėje pamokoje: ją vedė LR Užsienio reikalų ministerijos viceministrė Jovita Neliupšienė. Ne pirmą kartą viešinti Velžio gimnazijoje panevėžietė, politologė, buvusi Prezidentės D. Grybauskaitės vyriausioji patarėja užsienio politikos klausimais J. Neliupšienė papasakojo, kas yra Europos Sąjunga (ES), kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu ir kaip visi galime prisidėti prie bendros saugios, tvarios, inovatyvios ES kūrimo. Pamokos pabaigoje vyko patikrinimas, kaip gimnazistai išgirdo, suprato ir įsiminė skaičius, datas, pavadinimus bei žmones, atstovaujančius Lietuvai įvairiose ES institucijose.

Savivaldybės meras A. Pocius pasidžiaugė, kad iš 203 šalies mokyklų iniciatyvoje „Atgal į mokyklą“, kurią jau 11 metus įgyvendina Užsienio reikalų ministerija, dalyvauja ir Velžio gimnazija. „Didžiausia mūsų gimnazija išsiskiria ne tik mokinių, mokytojų aukštais pasiekimais, bet ir aktyviu dalyvavimu įvairiuose projektuose, iniciatyvose bei kitoje kūrybinėje veikloje“, – pasidžiaugė meras, už teisingą atsakymą apie ES gavęs prizą.

Iniciatyvos „Atgal į mokyklą“ tikslas – suteikti galimybes moksleiviams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, pasirengusiais imtis reikalingų pokyčių Lietuvoje ir ES.

Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: