UAB „Jaukurai“ nuotr.

SEB bankas bendrovei „Jaukurai“ padės užtikrinti tvarių įrenginių namams ir biurams pasiūlą

SEB bankas suteikė 2 mln. eurų paskolą bendrovei „Jaukurai“. Kompleksinius gyvenamųjų ir darbo erdvių komforto sprendimus teikianti įmonė SEB banko paskolą naudos tvarių, patogumą užtikrinančių įrenginių pardavimui plėsti: gyventojams ir įmonėms „Jaukurai“ tieks saulės baterijas ir oro kondicionierius.

„Karo Ukrainoje įvykiai rodo, kad kaip galima greičiau reikia mažinti energetikos importo iš užsienio šalių priklausomybę, be to, tampa sunku nuspėti būsimas išlaidas energijai, todėl atsinaujinančių energetinių išteklių svarba tik didės. Planuojama plėtra bendrovei „Jaukurai“ padės užtikrinti, kad pažangiomis ir tvariomis komforto sistemomis galėtų naudotis kuo daugiau būstą įsirengiančių ar modernizuojančių gyventojų, biurus ar kitas patalpas statančių įmonių. Tikiu, kad šios investicijos užtikrins bendrovės konkurencingumą ir paskatins kitas mažas ir vidutines įmones ryžtingiau žengti tvarumo keliu“, – sako Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė, Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Bendrovė „Jaukurai“ tiekiamos įrangos asortimentą saulės elektrinėmis ir oro kondicionieriais papildė praėjusiais metais. Įmonės atstovų teigimu, įrenginiai tapo itin paklausūs, todėl nutarta plėsti prekybos jais apimtį. Gavusi SEB banko finansavimą, bendrovė šiemet tikisi pardavimą padidinti dvigubai.

 

„Ir šalies gyventojai, ir verslas vis daugiau dėmesio skiria erdvių, kuriose tenka praleisti daug laiko, kokybei ir komfortui. Siekis gyventi ir dirbti tvariai bei patogiai įsitvirtino tarp svarbiausių mūsų klientų prioritetų – tai liudija ir milžiniškas klientų susidomėjimas saulės baterijomis ir oro kondicionavimo sistemomis, kurias pradėjome tiekti pernai. Vertiname SEB banko partnerystę ir operatyvumą ieškant finansinių sprendimų, padėsiančių tenkinti augančią modernių įrenginių namams ir biurams paklausą“, – komentuoja Mindaugas Šalučka, UAB „Jaukurai“ finansų direktorius.

Įmonių grupei „JKG“ priklausanti bendrovė „Jaukurai“ tiekia, projektuoja ir diegia šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir santechnikos įrangą, inžinerines pastatų sistemas, užtikrina garantinę ir po garantinę  įrenginių priežiūrą. Įmonė valdo septynis prekybos salonus didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir interneto parduotuvę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: