Seimo Pirmininkė susitiko su FIBA prezidentu

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė priėmė pirmą kartą Lietuvoje viešintį FIBA prezidentą Horacijų Muratore (Horacio Muratore).

Pasak FIBA prezidento, vykdamas į Lietuvą, jis norėjęs savo akimis pamatyti fenomeną, kai vos tris milijonus gyventojų turinti valstybė turi tiek daug pasiekimų krepšinio srityje, ir pritaikyti šią patirtį kitose federacijose.

Parlamento vadovės nuomone, džiugu, kad mūsų šalis garsėja reikšmingais pasiekimais krepšinio aikštelėje tarptautiniu mastu, tačiau Lietuvoje vis dar trūksta galimybių visiems norintiesiems užsiimti mėgstamu sportu.

„Turėdami tokią stiprią krepšinio bazę ir patirtį, privalome nuo pat mažens ugdyti talentingą krepšininkų kartą. Juolab kad turime ir daug krepšinio lyderių bei autoritetų, kurie įkvepia jaunimą siekti geriausių rezultatų – tai įrodo ir džiuginantys Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinės pasiekimai. Taip pat svarbu neapsiriboti tik tuo, ką turime: didesnių miestų ir miestelių jaunimas turi neblogas sąlygas užsiimti mėgstamu sportu, tačiau mažesnių gyvenviečių vaikams to dar labai trūksta. Būtina skirti didesnį dėmesį šiai sričiai – tik tai išsprendę, galėsime kalbėti apie Lietuvą, kaip tikrą krepšinio šalį“, – kalbėjo Seimo Pirmininkė.

Susitikime su Parlamento vadove taip pat dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis ir generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: