Sekmadienį olimpinėse žiemos žaidynėse – paskutinės kovos dėl medalių ir įspūdinga uždarymo ceremonija

Daugiau nei dvi savaites visas pasaulis gyveno žiemos sporto ritmu, o TV3 žiniasklaidos grupė savo žiūrovus kvietė kiekvieną dieną pradėti kartu su labiausiai intriguojančiomis kovomis dėl medalių. Jau rytoj, sekmadienį, svarbiausias metų sporto renginys baigsis, tačiau iki tol liko paskutinės, ne ką mažiau įtemptos transliacijos, o 14 val. – įspūdinga uždarymo ceremonija.

Savo patogumui, svarbiausias transliacijas stebėkite ne tik per TV3 ir TV6, bet ir naujienų portale tv3.lt.

Sekmadienio transliacijos

Paskutinė olimpinių žiemos žaidynių diena prasidės atkaklia ir nenuspėjama akistata ledo ritulio arenoje. Dėl aukso čia susigrums Švedijos ir Rusijos olimpinio komiteto (ROC) atletai. Paskutinius medalius kalnų slidinėjimo trasoje išsidalins paralelinio komandinio nusileidimo rungtyje pasirodysiantys vyrai. Taip pat vyrai link medalių skries bobslėjaus keturvietės finale. Intriguojanti kulminacija laukia ir akmenslydžio moterų varžybose. Tikra vyšnia ant torto paskutinę žaidynių dieną taps dailiojo čiuožimo parodomoji programa, o viską vainikuos įspūdinga olimpinių žiemos žaidynių Pekine uždarymo ceremonija. Jos metu mūsų šalies vėliavą patikėti nešti jau trečiose olimpinėse žiemos žaidynėse dalyvaujančiam slidininkui Modestui Vaičiuliui.

Ceremonija įvyks Pekino nacionaliniame stadione, kuris vadinamas „Paukščio lizdu“. Sekmadienį būtent čia bus užgesinta olimpinė ugnis ir olimpinis deglas pradės kelionę po visą pasaulį iki kitų žiemos olimpinių žaidynių, kurios jau 2026 m. įvyks Italijoje.

Įspūdingos uždarymo ceremonijos režisierius – Zhang Yimou. Jis yra pirmasis žmogus, kuris atidarymo ceremonijai vadovavo tiek 2008 metais, tiek ir 2022-aisiais. Būtent jam patikėta ir iškilminga uždarymo ceremonija, kurią žiūrovai išvys jau šį sekmadienį.

Teigiama, kad uždarymo ceremonija tęs idėją, kurią matėme ir išgirdome vasario 4-ąją, per olimpinių žiemos žaidynių atidarymą. Joje skelbiama, kad savo ateitį kuriame ne po vieną, o kartu. Visi olimpinių žiemos žaidynių uždarymo ceremonijos dalyviai – paprasti žmonės. Jie nėra žvaigždės, profesionalūs šokėjai ir kiti savo srities specialistai. Tai – universitetų, gimnazijų ir pradinių klasių mokiniai, kurie noriai prisidėjo prie svarbiausių olimpinių žiemos žaidynių ceremonijų.

Vasario 20 d. sekmadienis  

TV3

6:00       Ledo ritulys (Švedija – ROC, finalas)

8:30       Kalnų slidinėjimas (paralelinis komandinis nusileidimas, finalai)

10:30     Dailusis čiuožimas (parodomoji programa)

14:00     Pekino žiemos olimpinių žaidynių uždarymo ceremonija

TV6 

10:00     Bobslėjus (vyrų keturvietės finalas)

11:00     Akmenslydis (moterų finalas)

Žiūrovai kviečiami nepraleisti ir paskutinių transliacijų iš specialios olimpinės tv3.lt studijos – čia sporto komentatoriai Tautvydas Kubilius ir Rytis Vyšniauskas dalijasi karščiausiais komentarais ir apžvalgomis. Nuo 7 val. ryto paskutinį kartą nepamirškite įsijungti jų laidos „Olimpinė diena“, o 18 val. vakare – „Olimpinės apžvalgos“.

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022 .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: