Sekmadienį – vėl muzikinė puota

Festivalis „Nuo Paberžės iki Pažaislio“ visus klasikos mėgėjus antrą kartą kvies į muzikinę puotą – jau šį sekmadienį, lapkričio 15 dieną, Paberžėje koncertuos operos solistas Virgilijus Noreika. Tėvo Stanislovo atminimui skirtas koncertų ciklas tęsis iki pat žiemos, o melomanai galės mėgautis Lietuvos operos grandų „Trijų tigrų“ balsų skambesiu. Sekmadienio renginyje bus vaišinamasi ir gimtadienio tortu, mat tą dieną šį koncertų ciklą kartu su Liudu Mikalausku organizuojantis labdaros ir paramos fondas „Viltis-Vikonda“ švęs savo 20-ąjį jubiliejų.

Koncertai nemokami

„Viltis–Vikonda“ pasirūpino, kad muzikiniais sekmadieniais galėtų mėgautis visi norintieji. Dėl to koncertai yra nemokami, o žmones į Paberžę veš užsakytas autobusas. Pastarasis iš Kėdainių autobusų stoties išvyks 11 valandą. Kelionė taip pat nemokama.

Lapkričio 15 dieną 13 valandą Paberžės 1863 m. sukilimo muziejuje, o po to 17 val. Pažaislio „Monte Pacis“ svetingumo komplekse koncertuos taip pat jubiliejų šiemet švenčiantis V. Noreika, o jam akompanuos pianistas Aleksandras Vizbaras. V. Noreika žada klausytojus pradžiuginti įsimintiniausiais visų laikų jo įkūnytais personažais.

Festivalis taps tradiciniu

Paskutinis festivalio koncertas vyks gruodžio 6 dieną – melomanai galės mėgautis prof. Vladimiro Prudnikovo koncertu. Jam akompanuos jo žmona – pianistė Nijolė Ralytė.

Tikimasi, kad šis festivalis taps gražia kasmetine tradicija, suteiksiančia žmonėms galimybę mėgautis profesionalų pasirodymais.
Eglė Kuktienė


Giedrės Minelgaitės nuotr.
Paberžė šį sekmadienį vėl svetingai lauks kiekvieno atvykstančio


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: