Pixabay nuotr.

Sekso žaislų pirkimas iš internetinės parduotuvės privalumai

Neseniai atlikto tyrimo metu nustatyta, kad net 70 proc. moterų per pastaruosius metus bent kartą naudojosi sekso žaisliukais. Jei esate viena iš šių moterų, žinote, kokie naudingi jie gali būti, kai kalbama apie seksualinio malonumo didinimą, o jei jų dar nenaudojate, pats laikas pereiti prie kito! Didelis sekso žaisliukų pirkimo iš internetinės parduotuvės privalumas yra tas, kad jų gaminius galite naršyti internete iki soties ir apsipirkti patogiai įsitaisę savo namuose.

Geresni kainų pasiūlymai

Internetinėse parduotuvėse paprastai būna daug geresnių kainų pasiūlymų, dažnai taikomos net 60 % nuolaidos nuo mažmeninės kainos. 30 % antkainis vietinėje parduotuvėje yra sunkiai įveikiamas dalykas, kai norite ką nors sutaupyti. Pirkdami sekso žaislus internetu sutaupysite laiko ir pinigų. Galite užsisakyti savo nuožiūra, siuntinys salpta pasieks jūsų duris, be to, yra daugybė nemokamo pristatymo akcijų! Jei niekada anksčiau nepirkote sekso žaislų, verta paminėti, kad dauguma prekių ženklų suteikia tam tikrą garantiją, jei gaminys būtų ne toks, kokio tikėjotės.

Didžiulis produktų asortimentas

Galima rinktis iš didžiulio sekso žaislų asortimento. Nesvarbu, ko ieškote, galėsite tai rasti. O jei nežinote, koks gaminys atitinka jūsų poreikius.

Lankstūs mokėjimo būdai

Pirkti sekso žaislus asmeniškai gali būti nepatogu, nemalonu, o asmenims, kurie nenori, kad apie jų pirkinius sužinotų visuomenė, dažnai ir neįmanoma. Laimei, išpopuliarėjus internetinei prekybai, pirkėjai gali diskretiškai ir patogiai įsigyti suaugusiesiems skirtų produktų neišeidami iš namų ir nepratardami nė žodžio su kitu žmogumi.

Kokio tipo žaislas geriausiai tinka pradedančiajam?

Jei esate naujokas sekso žaislų pasaulyje, tuomet žaislo pasirinkimas gali atrodyti gana bauginantis. Sekso produktai suteikia daugybę skirtingų pojūčių ir yra iš ko rinktis, priklausomai nuo to, ko ieškote! Toliau rasite keletą geriausių žaislų, kuriuos rekomenduotume pradedantiesiems.

Dildo

Penetraciniai žaislai, tokie kaip dildo, yra dar vienas puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Jums nereikės jaudintis dėl to, kad reikės sukti galvą dėl kokių nors mygtukų, o jų naudojimas yra itin paprastas. Rinkdamiesi pirmąjį dilo pirmiausia rekomenduojame patikrinti ilgį ir apimtį. Kaip ir visus sekso žaisliukus, dydį verta didinti pamažu.

Varpos žiedai

Erekcijos žiedai yra dar vienas puikus pradedančiųjų žaislas, kurį smagu naudoti kartu su partneriu sekso metu. Jie gali ilgiau išlaikyti varpos savininkus kietesnius, nes apriboja kraujo tekėjimą, užtikrindami kietesnę ir ilgiau trunkančią erekciją.

Užpakaliuko kištukai

Užpakaliuko kištukai yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir tiems, kurie nori pažaisti su užpakaliuku. Juos taip pat gali naudoti bet kurios lyties atstovai!

Ar su sekso žaislais reikia naudoti lubrikantą?

Lubrikantas yra slaptas ginklas, kurį gali naudoti kiekvienas ir apie kurį gana dažnai pamirštama. Tai miegamajame būtinas dalykas! Šiek tiek lubrikanto gali padaryti stimuliaciją daug patogesnę per solo seansus arba su partneriu. Jei dar nebandėte naudoti lubrikanto masturbuodamiesi, labai rekomenduojame tai išbandyti. Pradžiai rekomenduojame naudoti vandens pagrindo lubrikantą!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: