Seminaras mokytojams, švietimo pagalbos specialistams ,,Vertinimas-pagalba mokiniui mokantis”

Balandžio 1d. ,,Žemynos” progimnazijoje mokytojams, švietimo pagalbos specialistams vyko seminaras ,,Vertinimas-pagalba mokiniui mokantis”.

Seminarą vedė Šiaulių Didžvario gimnazijos ugdymo skyriaus vedėja, lietuvių k. mokytoja, NMVA išorės vertintoja, MSTP konsultantė A. Saldauskienė.

Seminaro metu mokytojai išgirdo daug naudingos informacijos apie tai, kokie veiksniai daro įtaką mokinių pasiekimams, kokie tobulintini aspektai, kaip tinkamai suplanuoti pamoką, teisingai formuluoti pamokos uždavinius, kokie yra efektyviausi mokymo metodai pamokoje, apie darbo grupėje naudą, sužinojo netaikytų refleksijos pavyzdžių.

Patys diskutavo, atliko praktines užduotis ,,Mokinio lūkesčių, mokymosi pasiekimų ir asmeninės pažangos stebėjimas, fiksavimas, analizavimas ir panaudojimas”.

Seminaro metu mokytojai suprato, kad didžiausią įtaką pamokoje turi grįžtamoji informacija, mokytojo patikimumas, susitarimas, mokinių lūkesčiai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gera mokykla- prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės siekianti mokykla, kurios veikla paremta bendruomenės susitarimais ir mokymusi.

Ir svarbiausia- ,,Mokyti reikia ne tik turinio, bet ir įgūdžių, gebėjimų…” (G. Petty).

 
Socialinė pedagogė L. Bernadickaitė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: