Serumavimas – naujas būdas puoselėti odą

Grožio srityje greitai populiarėja nauja procedūra – serumavimas, kuris kitaip dar vadinamas serumų sluoksniavimu. Šios procedūros metu naudojami keli serumai, kurie tepami vienas po kito ant veido ir kaklo zonos, taip stengiantis paskatinti greitesnį odos būklės pagerėjimą bei turimų odos problemų sprendimą.

Serumai yra priemonės, kurių sudėtyje yra nedaug medžiagų, tačiau jos labai koncentruotos ir skirtos spręsti tam tikrą odos problemą. Dėl didelės koncentracijos ir gebėjimo nesunkiai patekti į gilesnius odos sluoksnius, tinkamai ir reguliariai naudojami serumai gali padėti greitai pagerinti odos būklę. Deja, odos problemų dažnai turima daugiau nei vieną, o norint jas visas išspręsti, vieno serumo nepakanka. Būtent tokiems atvejams serumavimas ir yra skirtas, nes naudojant daugiau nei vieną serumą, galima pasiekti puikių rezultatų visapusiškai gerinant odos būklę. 

Serumavimo procedūra tikrai nėra sunki, todėl ja namuose gali pasilepinti kiekviena moteris. Serumus tepti ant veido bei kaklo zonos reikia tam tikra eilės tvarka. Nepriklausomai nuo to ar naudojami tos pačios ar skirtingų linijų serumai, reikia atsižvelgti į jų konsistenciją. Pirmiausia tepamas pats lengviausias bei skaidriausias serumas, kuris susigeria į odą greičiausiai, o tuomet tepami sunkesni, tirštesni serumai. Serumų sluoksniavimui naudoti patariama ne daugiau kaip tris serumus, kuriuos reikia pasirinkti pagal savo odos tipą ir turimas odos problemas. Naudoti daugiau nei trijų serumų nepatartina, nes per didelis kiekis skirtingų priemonių gali odą apsunkinti.

Kaip pirmasis sluoksnis dažnai naudojamas hialurono serumas, nes hialurono rūgštis grožio srityje vis dar yra viena geriausių drėkinimui skirtų medžiagų, o pati serumo konsistencija dažnai būna viena lengvesnių. Drėkinimo reikia visiems odos tipams dėl ko hialurono serumas yra puikus pasirinkimas pirmajam sluoksniui serumavimo procedūros metu. Antrajam ir trečiajam sluoksniui galima rinktis serumus, kurie sprendžią turimas odos problemas. Labai jautriai odai verta išbandyti vitamino E serumą, o riebiai ar pigmentinių dėmių turinčiai odai padės vitamino C serumas, kuris mažina uždegimus, veikia kaip antioksidantas ir skatina kolageno gamybą. Vitamino C serumas labai tinkamas turinčioms probleminę odą, nes greitina odos regeneraciją, mažina bakterijų dauginimąsi. Svarbiausia – atrasti serumus, kurie tinka individualiam veido odos tipui ir turimai problemai. Kaip ir įprastai naudojant serumą, taip ir po serumavimo, būtina procedūra užbaigti kremo, aliejaus ar panašios priemonės sluoksniu – taip serumai apsaugomi nuo išgaravimo, sulaikoma odai reikalinga drėgmė.

Procedūros metu svarbiausia neskubėti ir netepti skirtingų serumų ant odos per greitai. Po kiekvieno serumo reikia šiek tiek palaukti kol jis įsigers ir tik tuomet tepti kitą. Kuo serumo tekstūra lengvesnė, tuo greičiau jis įsigeria, o sunkesniems serumams reikia duoti šiek tiek daugiau laiko, kad oda spėtų pasisavinti visas naudingas medžiagas. Rezultatai bus geresni, jei serumavimas bus atliekamas vakarais, prieš miegą, kadangi oda per naktį geriau pasisavina reikalingas medžiagas, kurios yra serumuose. Rekomenduojama serumavimo procedūra lepintis reguliariai. Tokia procedūra turėtų tapti kasdieniu grožio ritualu, kurio metu moterys skiria daugiau laiko sau – tai maloni kelionė gražios odos link!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: