Policijos departamento nuotr.

Šeštadienį bus tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas

2023 m. rugsėjo 23 d. nuo 14 val. iki rugsėjo 24 d. 1 val. dvylika Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus pareigūnų su tarnybiniais automobiliais stacionariuose policijos postuose Vilniaus apskrityje stabdys transporto priemones ir tikrins transporto priemonių vairuotojų blaivumą (apsvaigimą nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų), vykdys vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti transporto priemonių, taip pat vairuotojų, kurie viršija leistiną važiavimo greitį, pavojingai ar chuliganiškai vairuoja transporto priemones, taip sukeldami realų pavojų sau ir kitiems eismo dalyviams, kontrolę.

Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena Lietuvoje šiais metais minima rugsėjo 24 d., sekmadienį.  Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje, ar rūpinamės savo ir kitų saugumu dalyvaudami eisme.

Rugsėjo paskutinį sekmadienį Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena paskelbė Lietuvos vyskupų konferencija. Lietuvos katalikų bažnyčiose šv. Mišių metu meldžiamasi ir prašoma Dievo palaimos globoti visus keliaujančiuosius.

Pernai rudenį Panevėžyje, Upės g., policijos veteranų kuriamame parke „Po Angelo sparnu“, įgyvendinta nauja policijos bendruomenės idėja: pastatytas ir pašventintas šv. Kristoforo koplytstulpis. Beveik 5 metrų aukščio ąžuolinis koplytstulpis skirtas kelių policijos 90-mečiui įamžinti.

Kelių policijos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: