Šeštadienį – Gatvės Muzikos Diena 2015

Jau gegužės 16 d., nuo ankstaus ryto, Panevėžio miesto centro tylą sudrums gatvės atlikėjų atliekama muzika bei muzikos mėgėjai iš visos Lietuvos. Visoje Lietuvoje, taip pat ir Panevėžyje, vyks Gatvės Muzikos Diena 2015, kurią šiemet Panevėžio miesto savivaldybei padeda organizuoti Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras.

Šių metų Gatvės muzikos dienos metu, panevėžiečius džiugins daugiau nei 15 jaunų ir talentingų, skirtingą muziką atliekančių atlikėjų. Panevėžio miesto centre koncertuos jauni, tačiau talentingi atlikėjai ir grupės, kaip: DJ Gitto, „Jaunuoliai“, „Pempės“, „BowTie5“, „Trimitas ir kiti“, „Karabašniniai ELAMESAI“, „M&M“, „Aukštaitija“, „Trečias kartas“, „Ekklesia.lt“  ir dar daugiau atlikėjų! Atlikėjų laukia specialūs Panevėžio gatvės muzikos dienos rėmėjų, kavos ir kokteilio baro „Cosmos“ ir www.draudimas.lt, įsteigti prizai.

Visą informaciją apie Panevėžyje vyksiančią Gatvės muzikos dieną galite rasti oficialioje svetainėje www.gmd.lt arba organizatorių Panevėžyje, Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro Facebook paskyroje

Gatvės muzikos diena, autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo iniciatyva, pirmąjį kartą įvyko dar 2007 metais Vilniuje. Šios iniciatyvos metu, muzikantai, dar iki šiol apsiginklavę įvairiais muzikos instrumentais atlieka pačią įvairiausią muziką. Gatvės muzikos dienos idėja sužavėjusi ne tik Lietuvos miestus ir miestelius, tačiau ir Latvijos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos didžiuosius miestus, kuriuose ši iniciatyva sulaukė didelės sėkmės.

Primename, jog registracija į Gatvės muzikos dieną vyks iki pat gegužės 16 dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: