TV6 nuotr.

Šį šeštadienį – įžanga į didžiausių Baltijos regiono autosporto varžybų transliacijos maratoną

„Aurum 1006 km lenktynės“ – didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalyse daugeliu atžvilgių. Vienas iš jų – TV transliacijos. Sunku būtų rasti renginį, kuris turėtų tokios apimties transliaciją. Per visą lenktynių savaitę įvairiais TV3 žiniasklaidos grupės kanalais lenktynių gerbėjai pamatys daugiau kaip parą tiesioginių transliacijų, o rytoj žiūrovų laukia dar viena ypatinga staigmena – praėjusių metų renginio apžvalga per TV6.

Likus savaitei didžiojo starto – praėjusių metų apžvalga

Įspūdingas renginys prasidės jau liepos 13-ąją, o pagrindinės lenktynės tradiciškai įvyks šeštadienį, liepos 16-ąją. Tačiau TV6 žiūrovai šiuo greičio maratonu kviečiami pradėti gyventi jau nuo rytojaus! Simboliška, kad likus savaitei iki svarbiausio šių metų starto, automobilių sporto gerbėjai išvys specialią „Aurum 1006 km lenktynių apžvalgą“, kupiną gražiausių momentų iš praėjusių metų lenktynių.

Pernai trasoje buvo tiek incidentų ir įvykių, kad juos visus papasakoti per valandą – beveik misija neįmanoma. Ir vis dėlto apžvalgos režisieriai pasistengė, kad žiūrovai prisimintų visas karščiausias akimirkas. Čia tikrai bus visko – gausybė incidentų, daug avarijų, didžiulis gaisras ir milžiniška įtampa, kai lenktynių nugalėtojas paaiškėjo kone paskutiniame rate!

Kokios įspūdingiausios „Aurum 1006 km lenktynių“ transliacijos žiūrovų laukia šiemet?

Viskas prasidės jau šį trečiadienį, liepos 13-ąją, 12 val., kai naujienų portale tv3.lt bus surengta tiesioginė transliacija su lenktynių technine komisija. Penkių valandų tiesioginės transliacijos metu žiūrovai galės susipažinti su visais lenktynių dalyviais, jų technika, pamatys sportininkus be šalmų ir dar be lenktynių įtampos – draugiškoje atmosferoje jie papasakos apie savo tikslus ir lūkesčius.

Ketvirtadienį, liepos 14-ąją, visų lauks dar viena šventinė, tiesioginė tv3.lt transliacija. Šį kartą – iš Palangos Vytauto gatvės. 11 val. ryto transliacija prasidės lenktynių dalyvių paradu su koncertu Vytauto gatvėje, o pasibaigs variklių riaumojimu Palangos centre. Dalyviai susirungs pirmose improvizuotose varžybose – „Dynamit supersprint“ lenktynėse pačiame Palangos centre!

Vėliau, dienos metu, kas keletą valandų bus surengti tiesioginiai pasijungimai iš lenktynių trasos, kur vyks pirmosios sportininkų treniruotės. O vakare, nuo 19 val. vakaro, žiūrovų lauks tiesioginė transliacija iš „Ultim8 drag by Startline“ traukos lenktynių. Transliacija tv3.lt vyks iki pat drago lenktynių pabaigos. Kalbama, kad transliacija gali užsitęsti net ir iki vidurnakčio!

Penktadienį, liepos 15 dieną – ir vėl gausybė tiesioginių transliacijų. Viskas prasidės nuo ryto – lenktynių trasoje startuos didžiulio dėmesio sulaukiančios TV8 televizijos moterų „Olybet 108 km moterų iššūkio“ varžybos. Vėliau, dienos metu, kas keletą valandų lauks tiesioginės transliacijos iš „Aurum 1006 km lenktynių“ treniruočių – interviu su lenktynininkais, pirmi favoritai, ir, deja, pirmosios nesėkmės.

Žiūrovai naujienų portale tv3.lt išvys ir dar vienas azartiškas lenktynes – „Dynamit 1000 metrų mechanikų bėgimą“. Visos komandos deleguoja po vieną mechaniką, kad įrodytų savo pranašumą prieš konkurentus. Šis bėgimas tradiciškai sulaukia itin daug dėmesio iš komandų!

Po pietų – 15:20 – per tv3.lt prasidės dviejų valandų tiesioginė transliacija iš „Aurum 1006 km lenktynių“ kvalifikacijos. Po kvalifikacijos paaiškės, kas šių metų lenktynėse startuos iš pirmos pozicijos. Laukia dramos ir įtampos kupina transliacija!

Vakare – transliacija iš „DeCuba“ istorinių automobilių asociacijos „Seni kibirai“ senovinių automobilių važiavimo trasoje. Tai pamatyti tiesiog būtina!

Na, o pagrindinė lenktynių transliacija, bus surengta šeštadienį, liepos 16 dieną. Pastarąją žiūrovai kviečiami stebėti TV6 kanalu. Startas – 11 valandą ryto. Transliacija tęsis iki pat finišo, kuris numatomas apie 21 valandą. Tai – nepertraukiama, 10 val. transliacija per televiziją!

Lenktynių gerbėjų laukia vaizdai iš 30 kamerų, iš kurių penkios transliuos tiesiogiai iš automobilių vidaus. Lenktynes komentuos net 5 komentatoriai, o incidentus ir įvykius trasoje padės aiškinti lenktynių ekspertas, vienas greičiausių visų laikų lenktynininkų Kazimieras Vasiliauskas.

„Aurum 1006 km lenktynės“ liepos 13-16 d. per tv3.lt ir TV6, o praėjusių metų lenktynių apžvalga – jau rytoj, 11 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: