Panevėžio PPAR nuotr.

Šiandien „Cido“ arenoje prasideda paroda „EXPO Aukštaitija“

Šiandien Panevėžyje, „Cido“ arenoje, prasideda ir visą savaitgalį šurmuliuos 25-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2020“. Parodoje bus galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Įpareigojimai lankytojams

Šiųmetė paroda „EXPO Aukštaitija“, kaip ir visi renginiai pastaruoju metu, pažymėti pandemijos ženklu. Todėl parodos lankytojai įpareigoti dėvėti apsaugines kaukes ir registruotis į renginį. Tai galima padaryti www.uzsiregistruok.lt. Be to, įeinant į parodą, dalyviai bus registruojami vietoje.

25-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2020“ panevėžiečių ir miesto svečių lauks tris dienas – rugsėjo 25-27 d.

Parodos lankytojai, kaip ir kiekvienais metais, galės pabendrauti su Panevėžio miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto problemas, aktualijas.

Vyks forumas

Paroda „EXPO Aukštaitija“ tradiciškai prasidės IQ forumu. Šiųmetė forumo tema – „Panevėžys globaliame pasaulyje: skaitmenizacijos ir švietimo tandemas“. Forumą organizuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) ir britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje žurnalas IQ. Forumo partneriai – Europos komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos bankas, VšĮ Panevėžio plėtros agentūra.

Dalyvių mažiau

Kaip sako Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, paroda įtiks ne tik įvairių profesijų žmonėms, bet ir smalsiems panevėžiečiams: vaikams, jaunimui, visiems.

„Šiemet paroda „EXPO Aukštaitija 2020“ jau dvyliktą kartą vyksta „Cido“ arenoje. Tačiau šiais metais parodos dalyvių skaičius pakoregavo koronavirusas. Nors skaičių ir pakoregavo pandemija – jų mažiau, parodoje įdomybių pakaks“, – pristatė parodos naujoves V. Matkevičius.

Panevėžio PPAR nuotr.
Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius

Rengs protmūšius

Pasak Panevėžio PPAR vadovo, bus ir kitokio pobūdžio įdomybių parodoje – protmūšiai.

„Jie vyks tris dienas, o vedėjai – gerai panevėžiečiams žinomi žmonės: aktoriai Dominykas Vaitiekūnas ir Andrius Povilauskas. Beje, vienas iš protmūšių susijęs su projektu „Pramonė 4.0“. Dar jaunimą turėtų sudominti „Project Mayhem“ gatvės vicečempionų pasirodymas. Visko išvardinti negalėčiau. Tiesiog reikia apsilankyti parodoje“, – kvietė į parodą „EXPO Aukštaitija 2020“ V. Matkevičius.   

Savivaldybės stende – įdomybės

Visą savaitgalį vyksiančioje parodoje „EXPO Aukštaitija 2020“ tradiciškai savo stendą turės ir Panevėžio miesto savivaldybė ir jame panevėžiečiai galės pabendrauti su miesto vadovais.

Šįkart atėjusiųjų lauks miesto Savivaldybės ir VšĮ Panevėžio plėtros agentūra bendras stendas. Jis bus suskirstytas į keturias erdves – ekologijos, pramonės, kultūros ir miesto.

Kiekvienoje iš jų savo veiklas, planus, projektus pristatys įvairios įstaigos bei organizacijos – švietimo, kultūros, sporto. Galėsite ne tik apžiūrėti, sužinoti, pabendrauti su miesto vadovais, bet ir aktyviai dalyvauti. Be to, galėsite išbandyti virtualios realybės akinius – į miesto erdves pažvelgti kitu žvilgsniu.

Parodos „EXPO Aukštaitija 2020“ programą rasite čia.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: