G. Kartano nuotr.

Šiandien Panevėžyje pradeda veikti plaukiojantis Senvagės fontanas

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad jau šiandien pradeda veikti Senvagės plaukiojantis fontanas. Šį penktadienį ir šeštadienį panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami stebėti įspūdingą režisieriaus Linarto Urniežiaus kūrybinę interpretaciją į mus supančios aplinkos pokytį per žmonijos istoriją. Pasirodymo pradžia – nuo 22.30 iki 23 val.  

Atėjusieji į miesto Senvagę pamatys praėjusiais metais per 520-ąjį Panevėžio gimtadienį pristatytą kūrinį. Filmo tema – praeitis, dabartis ir ateitis. Vaizdo projekcijų pagalba kūrinio istorija atskleidžiama per šokį ir judesį, vaizduojant žmonių bei juos supančios aplinkos santykį. Nuo pirmykščių žmonių ir jų santykio su gamta, ugnies atradimo, rodomas civilizacijos vystymasis, kultūros plėtra, žmonijos laimėjimai, industrializacija. Taip pat naudojami atpažįstami Panevėžio miesto vaizdai, kurie buvo sukurti pasitelkus dirbtiniam intelektui interpretuojant istorines nuotraukas. Ateities tema atskleidžiama per jau dabar pasaulyje vykstančius skaitmenizacijos bei robotizacijos procesus. Autorius spėlioja galimus ateities scenarijus, rodydamas kosminių kelionių, dirbtinio intelekto ir naujų technologijų iššūkius bei galimybes.

Senvagėje fontano dieninė programa veiks kasdien nuo 10 iki 21 val. Penktadieniais ir šeštadieniais nuo 22.30 iki 23 val. vyks muzikinis šviesų bei projekcijų fontano pasirodymas. Rugsėjo-spalio mėnesiais fontano meninė programa bus rodoma šiek tiek anksčiau, apie tai informuosime papildomai. Dieninės programos laikas nesikeis.

Kviečiame nepraleisti galimybės ir atvykti pasižiūrėti unikalią muzikinio šviesų bei projekcijų fontano programą.

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: