Šiandien vakare Panevėžyje bus aptverta Laisvės aikštė

Panevėžio miesto savivaldybė primena, kad šiandien vakare bus aptverta Laisvės a., siekiant apriboti judėjimą joje. Laisvės a. gyvenantiems miestiečiams bus sudarytos sąlygos grįžti į namus, tačiau rekomenduojama su savimi turėti teisėtumą čia gyventi įrodančius dokumentus.

„Didžiausi žmonių srautai centrinėje miesto dalyje fiksuojami gruodžio 31-ąją, kuomet žmonės sutikdami Naujuosius metus išeina į miesto gatves, centrinę aikštę. Dėl didelio sergamumo COVID-19 infekcija priėmėme sprendimą apriboti judėjimą Laisvės a., ją aptveriant. Raginame panevėžiečius vengti nebūtinų išvykimų iš namų, judėjimo mieste. Pasitikime 2021 metus saugiai ir atsakingai – namie su savo šeimomis. Kaip gyvensime kitąmet – priklauso tik nuo mūsų pačių“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Gruodžio 31 d. panevėžiečiai taip pat raginami nesibūriuoti ir kitose miesto viešosiose erdvėse bei daugiabučių kiemuose, mieste patruliuos policijos pareigūnai ir tikrins ar gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Už taisyklių nepaisymą grės baudos – nuo 500 iki 1500 Eur. 

LR Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Policijos pareigūnai prašo gyventojų būti supratingiems, vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones. Norėdami sumažinti spūstis ir patikrinimų laiką, policija prašo būti paruošus asmens bei automobilio dokumentus, taip pat vykimo priežastį pagrindžiančius dokumentus. Kilus klausimams galima skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val.

Primename, kad panevėžiečiams siūloma alternatyva – specialiai sukurtas virtualus 3D turas, leisiantis pasigrožėti kalėdine miesto egle bei šventiškai pasipuošusia Laisvės aikšte, neišeinant iš namų. Jį galite rasti ČIA.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: