VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotr.

Siaurukas kviečia į Anykščius keliauti dviračiais ar paspirtukais

Kaip ir kasmet VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia keliauti Siauruku  dviračiais, paspirtukais ar riedučiais ir aplankyti Anykščius, kurie turtingi išskirtinėmis pramogomis, sraunia Šventąją, nuostabiais peizažais, išpuoselėta aplinka ir  galimybėmis poilsiauti!

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ turistinėms kelionėms dviračiais į Anykščius, Siauruko platformoje įrengė dviračių laikiklius, kurie užtikrins saugų jų transportavimą.

„Norime paskatinti dviračių turizmą. Panevėžiečius ir miesto svečius kviečiame keliauti į Anykščius ir ten aktyviai leisti laisvalaikį. Šiemet įrengėme vieną platformą su dviračių stovais-laikikliais. Tikimės, kad naujovė užtikrins keleivių dviračių saugumą ir gerą keliautojų nuotaiką“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Organizatoriai primena, jog dviratininkai privalo mokėti bei laikytis kelių eismo taisyklių ir turėti tvarkingas transporto priemones.

„Ši išvyka siauruku leis keliaujantiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti aktyviu judėjimu viename gražiausių Lietuvos miestų – Anykščiuose.  Atvykus į Anykščius keliautojų lauks laisva programa, kurią kiekvienas galės pasirinkti pagal poreikius: keliauti  dviračiais, paspirtukais  ar pėstute aplankyti gražiausias lankytinas vietas, kurias ras programėlėje “Anykščiai”  bei  https://www.infoanyksciai.lt/“, – sako Kelionių organizavimo ir projektų valdymo skyriaus vadovė Rasa Povilavičienė.

Bendra kelionės trukmė – 10 valandų. Išvykstama iš Panevėžio Siauruko geležinkelio stoties 8 val. ryte ir grįžtama – 18 val.

Kelionės dviračiais į Anykščius organizuojamos kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį. Artimiausias reisas – gegužės 28 d.

Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija ir nuotraukos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: