Šiemet triatlonas vėl karaliaus Kupiškyje

Šiemet, jau dvyliktą kartą triatlonas karaliaus Kupiškyje. Birželio 5-6 dienomis Lietuvos ir užsienio sportininkai suvažiuos išsiaiškinti Baltijos šalių ir Europos jaunimo nugalėtojų savo amžiaus grupėse. Baltijos čempionato dalyviai turės nuplaukti 1,5 km, nuvažiuoti dviračiu 40 km ir nubėgti 10 km. Lietuvą atstovaus stiprūs sportininkai – Evelina Tomkevičiūtė, Fausta Rimkutė, Titas Pumputis. Elito grupėje varžysis Martynas Tinfavičius.

Kaip ir kasmet, prie Kupiškio marių, laukia didelis renginys, patrauklus ir dalyviui ir žiūrovui. Miestelėnai ir svečiai organizuojamoje mugėje-parodoje galės įsigyti ne tik sporto prekių, bet ir tautodailės gaminių. Laukiami visi norintys prekiauti ar surengti savo darbų parodą.

Renginį organizuoja Lietuvos Triatlono Federacija, triatlono sporto klubas „Darna“, Kupiškio rajono savivaldybė ir Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras. Organizatoriams talkins Kupiškio Stasio Lozoraičio šaulių 5-osios kuopos nariai ir savanoriai, kurių pagalba labai reikalinga ir vertinama.

Į Kupiškio triatloną užsiregistravo jau daugiau nei 200 sportininkų iš 18 pasaulio šalių: Prancūzijos, Kroatijos, Turkijos, Estijos, Lietuvos, Izraelio, Kanados, Baltarusijos, Slovakijos, Lenkijos, Rumunijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Švedijos, Latvijos, Ispanijos ir Ukrainos! Birželio 5-6 d. Kupiškis alsuos triatlono ritmu!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: