AINA.LT nuotr.

Skelbiami priėmimo į Panevėžio miesto mokyklas rezultatai

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius pateikia preliminarius centralizuoto mokinių priėmimo į miesto ugdymo įstaigų 1-ąsias, 5-ąsias ir gimnazijų I bei III klases 2023-2024 m. m. skaičius.

1-ąsias Panevėžio miesto mokyklų klases (išskyrus A. Lipniūno progimnaziją, V. Žemkalnio, K. Paltaroko ir V. Mikalausko menų gimnazijas) lankys 691 būsimas pirmokas. Įvertinus tėvų prašymų kiekį galima teigti, jog rinkdamiesi mokyklą tėvai prioritetą teikė  „Vyturio“, „Vilties“, „Šaltinio“ progimnazijoms bei Pradinei mokyklai. Nuo rugsėjo 1 d. bus suformuota 41 pirmokų klasė.

Į 5-ąsias klases Panevėžio miesto mokyklų klases priimti 67 vaikai – daugiausiai jų pasirinko „Vilties“ ir „Žemynos“ progimnazijas. Čia norą mokytis pareiškė 32 mokiniai.

I gimnazijos klasėse mokysis 662 mokiniai. Po 168 moksleivius mokysis Juozo Balčikonio, 5-ojoje ir  Juozo Miltinio gimnazijose, 158 – „Minties“ gimnazijoje. Visose miesto gimnazijose mokiniai buvo priimami konkurso būdu. Minimalus stojamasis konkursinis balas į Juozo Balčikonio gimnaziją  šiemet buvo 37, į 5 –ąją  gimnaziją – 32, į Juozo Miltinio gimnaziją – 31,  į „Minties“ gimnaziją – 22. Nuo rugsėjo 1 d. bus suformuotos 24 „pirmokų“ klasės mieste.

Miesto gimnazijų III klasėse (keičiant mokymo įstaigą) pareiškė norą mokytis 17 gimnazistų. 6 jų pasirinko Juozo Miltinio, 5 – „Minties“, 4 – 5-ąją ir 2 – Juozo Balčikonio gimnazijas.

Klasių komplektacija paaiškės rugpjūčio mėnesį, kai ją patvirtins Panevėžio miesto savivaldybės taryba.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į bendrojo ugdymo mokyklas nesibaigė. Moksleiviai ir toliau priimami į laisvas vietas. Prašymai ir dokumentai į 1-ąsias, 5-ąsias, gimnazijų I ir III klases teikiami el. paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt, išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 386.   Dėl priėmimo į kitas klases reikia kreiptis tiesiogiai į mokyklas. Rugpjūtį vyksiančiame Tarybos posėdyje bus tvirtinamas patikslintas klasių komplektų ir mokinių skaičius.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: