LNK nuotr.

Smurtą ir badą kentęs jaunosios kartos dainininkas Deividas Valma: „Už savo likimą atsakau tik aš pats“

„Gyvenome močiutės bute. Viename kambaryje miegodavau aš, o kitame nuolat vykdavo vakarėliai, kuriuose kartu su mama dalyvaudavo pašaliniai žmonės, buvo rūkoma ir geriama. Ne kartą neturėdama, kur paguldyti „draugų“, mama mane prikeldavo iš lovos ir su tapkėmis viduryje nakties išsiųsdavo net žiemą pas močiutę“, – sukrečiančia istorija jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ dalinsis 27-erių dainininkas Deividas Valma.

Vaikinas puikiai pažįstamas jaunajai kartai, ypač tiems, kurie daug laiko praleidžia socialiniame tinkle „TikTok“. Drąsiu ir įkvepiančiu pavyzdžiu Deividas Valma galėtų tapti kiekvienam, ypač mėgstančiam skųstis gyvenimu. Vaikinas gimė jo mamai atliekant bausmę įkalinimo įstaigoje, augo vaikų namuose, vėliau su mama, tačiau jai sūnaus gerovė nerūpėjo. Dar vaikui jam ne kartą teko kęsti badą ir žiaurias fizines bausmes. Deividas pats pasiprašė į vaikų globos namus, tikėdamasis geresnės ateities. Šiandien jį socialiniuose tinkluose stebi dešimtys tūkstančių sekėjų, jis negaili savęs dirbdamas ir svajoja apie didžiąją sceną.

Deividas pasakos niekada neslėpęs savo praeities ir kilmės, tiesiog vengęs itin atvirai ir su detalėmis pasakoti, ką teko išgyventi nuo gimimo, nes saugojo tėvų jausmus, be to, iki šiol ne viską žino apie savo praeitį. Mamos apkabinimai, guodžiantys ar įkvepiantys žodžiai, savaitgaliai kartu kepant blynus ar smagiai leidžiant laiką drauge – daugeliui įprasti vaikystės prisiminimai. Deividas tai vadins prabanga, kurios nepatyrė.

Sukrečianti ir įkvepianti jauno dainininko Deivido Valmos istorija jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, 20.00 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: