LNK nuotr.

Socialiniuose tinkluose išgarsėjęs Kenas Katis: „Yra trokštančių matyti mane sugniuždytą, sutryptą ir numestą į kampą“

„Komentatoriai iš tikrųjų nuoširdžiai linki sugniuždymo, kad tu būtum sutryptas, sumenkintas, sumaišytas su blogiausiais dalykais ir numestas į kampą. Tai yra nuoširdus noras ir man baisu nuo tokių žmonių“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos garsus žurnalistas, nuomonės formuotojas Laurynas Dubrovskis, socialiniuose tinkluose kur kas geriau pažįstamas Keno Kačio, arba tiesiog Keniučio slapyvardžiu.

Vien socialiniame tinkle „Instagram“ Keną seka beveik 66 tūkstančiai žmonių, dar kelios dešimtys – Facebook‘e ir Tiktok‘e, tad veikla internetinėje erdvėje, kaip netrukus patvirtina Laurynas, gali tapti puikiu papildomu, o kai kam ir pagrindiniu pajamų šaltiniu. Žurnalistu pastaruosius 12 metų dirbantis Laurynas pirmuosius tūkstančius sekėjų pasakoja susirinkęs gudriai, transliuodamas vakarėlius ar laisvalaikį, kurį leido su lietuviškomis garsenybėmis, televizijos projektų filmavimo užkulisius. Tiesa, didelio populiarumo jis sulaukė dar tuomet, kai dabartinių socialinių tinklų nė nebuvo, o interneto erdvėje karaliavo pažinčių portalai. Tuomet ir gimė Keno Kačio slapyvardis. „Daugelis mane vadindavo manekenu, o dėl išskirtinės išvaizdos mano anketa buvo viena populiariausių. Tad manekenas tiesiog tapo trumpiniu Kenas“, – pasakos Laurynas.

Žurnalistas pastebėjo, kad jo sekėjus labiausiai domina grožio procedūros, kuriomis jis dalinasi, juolab vyrai retai kalba apie jauninančias injekcijas ar plastines operacijas, todėl tai intriguoja, iššaukia reakcijas ir kaskart sulaukia vis daugiau sekėjų. Pirmoji procedūra, kurią Laurynas pasidarė, – viršutinės lūpos putlinimas. Tiesa, ilgai svarstė, ar pasidalinti tuo socialiniuose tinkluose ir kalbėti viešai. Tačiau lūpų putlinimas buvo toli gražu ne vienintelė procedūra, kurią išbandė Laurynas. Neseniai vyras pasidarė pirmą plastinę operaciją.

Uždirbti iš socialinių tinklų, pasak Lauryno, dabar svajoja daugelis, tačiau tam reikia nuosekliai ir daug dirbti, bei nuolat kuo nors nustebinti augantį sekėjų būrį. Kiek uždirba kylančios socialinių tinklų žvaigždės? Kokių juos stebinčiųjų reakcijų sulaukia viešindami asmeninį gyvenimą ar dalindamiesi net labai privačiomis akimirkomis? Ir ko reikia, kad taptumėte ne tik populiarūs, sekami dešimčių tūkstančių, tačiau ir solidžiai iš to uždirbtumėte? Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki… “, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: