R. Žilinskienė (VMI nuotr.)

„Sodros“ Panevėžio skyriaus direktorės konkursą laimėjo Rasita Žilinskienė

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus direktorės konkursą laimėjo ilgametė |Panevėžio VMI darbuotoja Rasita Žilinskienė.

Konkursas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus direktoriaus pareigoms užimti įvyko gruodžio mėnesį 6-7 dienomis.

Pasak „Sodros“ atstovų buvo atrinkti pretendentai, konkurse surinkę ne mažiau kaip 6 balus. Pokalbis su atrinktais pretendentais buvo organizuotas „Sodros“ valdyboje 2023 m. gruodžio 22 d., jame dalyvavo du pretendentai bei direktorius Kęstutis Čereška ir Personalo valdymo skyriaus vedėja Rasa Motuzienė.

Pokalbio su pretendentais metu buvo siekiama įvertinti jų vadybines ir lyderystės kompetencijas. Be būtinųjų profesinių kompetencijų, didelis dėmesys skirtas tokioms asmeninėms savybėms kaip gebėjimas dirbti su žmonėmis, komunikavimo gebėjimas, iniciatyva ir idėjų siūlymas, poreikio nuolatos mokytis ir tobulėti suvokimas bei motyvacija ir pasirengimas dirbti būtent mūsų organizacijoje.

Pokalbio rezultatai parodė, kad abu pretendentai turi tinkamus gebėjimus bei panašią vadybinio darbo patirtį, tačiau savo motyvacijos pagrindimu, pademonstruotomis kompetencijomis, pateikta veiklos vizija ir prioritetais įstaigos reikalavimus bei lūkesčius labiau atitiko pretendentė Rasita Žilinskienė. Nuspręsta į Panevėžio skyriaus direktoriaus pareigas pasirinkti būtent ją.

„Manome, kad Rasitos gebėjimas iškelti ir komunikuoti aukštesnį tikslą – viziją, suprasti savo ir kolegų tobulėjimo būtinybę, padėti pamatyti ir atskleisti darbuotojų potencialą, gebėjimas įvertinti darbuotojų skirtumus ir įvairovę amžiaus, lyties ar charakterio ypatumų prasme, lankstumas bei atvirumas skirtingoms patirtims ir nuomonėms padės kurti Panevėžio Teritoriniame skyriuje pozityvią darbo aplinką ir pasitikėjimo kultūrą. Tikime, kad Rasitos gebėjimas rūpintis žmonių gerove ir tobulėjimu paskatins darbuotojus būti  įsitraukusiais, kūrybiškais ir produktyviais“, – sako „Sodros“ Personalo valdymo skyriaus vedėja Rasa Motuzienė.

Naujoji vadovė pradės darbą, kai specialiosios tarnybos pateiks išvadą apie jos tinkamumą eiti viešąsias pareigas.

Pradėjusi darbą direktorė vadovaus 740 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai.

Sodra“ organizuoja valstybinį socialinį draudimą, rengia ir vykdo valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetą, administruoja socialinio draudimo įmokas, užtikrina pensijų, pašalpų ir kitų išmokų teisingą apskaičiavimą, skyrimą bei mokėjimą, organizuoja teisingą apdraustųjų asmenų duomenų tvarkymą. Savo veiklą organizacija grindžia bendradarbiavimu, profesionalumu ir nuolatiniu tobulėjimu.

„Sodros“ Panevėžio skyrius užtikrina teisingą duomenų apie draudėjus, apdraustuosius asmenis ir išmokų gavėjus tvarkymą, rūpinasi priskaičiuotų valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomojo sveikatos draudimo įmokų, Garantinio fondo įmokų ir Ilgalaikio darbo išmokų fondo įmokų, delspinigių, palūkanų ir baudų surinkimu ir išieškojimu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: