L. Kovalevskienės nuotr.

Sporto apdovanojimų šventėje dėmesys visai sporto bendruomenei!

Ignalinos rajono kultūros centre lapkričio 25 d. vykusioje sporto apdovanojimų šventėje pagerbti Ignaliną savo laimėjimais garsinantys jaunieji sportininkai, Metų sportininkų rinkimų nugalėtojai, taip pat apdovanoti svarių pasiekimų turintys įvairių sporto šakų atstovai, olimpiečiai, sporto klubų vadovai, mokytojai, treneriai, veteranai. Dėkota sporto specialistams, sporto infrastruktūros kūrėjams, entuziastams ir rėmėjams – visiems, kurie prisideda prie sporto plėtojimo ir gerinimo Ignalinos rajono savivaldybėje. Renginį organizavo Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras ir Ignalinos rajono savivaldybė.

,,Tokio formato renginio dar nebuvo. Norėjosi sukviesti visus sportui nusipelniusius žmones ir dovanoti jiems šventę, padėkoti už didelius darbus, nuopelnus ir pasiekimus…”,– sakė meras Justas Rasikas. Jis džiaugėsi sporto plėtra ir idėjomis, kurias pavyko įgyvendinti, sudarant sąlygas visiems rajono vaikams naudotis esama infrastruktūra, lankyti norimus sporto būrelius, kelti trenerių kvalifikaciją, plėsti ne tik krepšinio, bet ir kitų sporto šakų galimybes. Meras įteikė 46 padėkas įvairių sporto šakų sportininkams ir sporto bendruomenės atstovams.

Pirmiausia buvo pagerbti penki Metų sportininkų konkurso nugalėtojai, Ignaliną savo pasiekimais garsinantys jaunieji sportininkai ir jų treneriai. Tai karatistas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos moksleivis Nikita Gimbickis (treneris R. Trimonis), slidininkas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos moksleivis Pijus Kaškilevičius (Dalia Vaičiulienė), dviratininkas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos moksleivis Giedrius Mudėnas (trenerė Inga Češulienė), plaukikė,  Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos moksleivė Augustė Rakitinaitė (treneris Eugenijus Rakitinas) ir slidininkė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos moksleivė Kornelija Sukovaitė (trenerė Kazimiera Strolienė). Treneriams Ingai Češulienei, Eugenijui Rakitinui bei Ričardui Trimoniui dėkota ir už jų svarius asmeninius pasiekimus.

Į sceną pakviesta ir apdovanota visa Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro merginų ir moterų futbolo komanda „Merginos“ ir treneris Tadas Bernotas. Lietuvos moterų regionų čempionate komanda užėmė 2-ąją vietą. Pasidžiaugta bene sportiškiausia Ignalinoje Skudučių šeima. Vaikai Aidas, Adrija ir Agilija laimi prizines vietas Lietuvos ir Baltijos šalių motokroso čempionatuose, kitose varžybose, mama Kristina Skudutienė puiki futbolo komandos žaidėja.

Buvo prisimintos vasario mėnesį Pekine vykusios žiemos olimpinės žaidynės, kuriose dalyvavo trys Ignalinos sportininkai (biatlonininkas Tomas Kaukėnas, slidininkai Modestas Vaičiulis ir Tautvydas Strolia) kartu su trenere Kazimiera Stroliene. Trenerė dėkojo už palaikymą, šiltą išlydėjimą bei merui perdavė olimpiados suvenyrus.

Renginyje dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas. Jis priminė, kad šie metai skirti Lietuvos krepšinio 100-mečiui. Ta proga kultūros centre surengta paroda, primenanti didžiausias Lietuvos krepšininkų pergales. ,,Mes keliaujam po visą Lietuvą ir stengiamės pažymėti šią sukaktį, pagerbti tuos, kurie prisidėjo prie krepšinio istorijos kūrimo ir jo vystymo…“,– kalbėjo prezidentas. Svečias džiaugėsi sportiniu gyvenimu Ignalinoje ir įteikė 21 padėką bei jubiliejinius medalius krepšiniui nusipelniusiems ignaliniečiams. Apdovanotas ir krepšinio krikštatėviu vadinamas mokytojas Vytautas Motiejonis, ir buvę krepšininkai, treneriai bei tie, kas dabar aktyviai puoselėja krepšinį. Renatui Juršėnui dar įteiktas ir Lietuvos krepšinio federacijos 3 laipsnio medalis. Renatas Juršėnas buvo kandidatas į jaunimo Lietuvos rinktinę, buvęs NKL žaidėjas, žaidęs Joniškio „Žiemgalos“ ir  Viečiūnų „Drobės“ komandose, ilgametis RKL „Ridos“ žaidėjas, vieną sezoną pripažintas rezultatyviausiu žaidėju LKAL (2001).Tris sezonus R. Juršėnas buvo RKL Ignalinos „Ignalina“ komandos žaidžiantis treneris. Padėka už darbus gaivinant krepšinį Ignalinoje skirta ir savivaldybės merui Justui Rasikui.

Sportininkus taip pat sveikino Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, sakiusi, kad sportas suteikia ne tik gerą savijautą, bet ir teigiamus vidinius asmenybės pokyčius, ugdo valią, ryžtą, rezultatų siekimą, padeda įveikti gyvenimo iššūkius. Apdovanojimus kartu su meru ir vedėja teikė ir sportininkams skirta švente džiaugėsi Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Darginas Mikėnas. Renginį vedė šio centro metodininkė Aušra Čeponienė. Sportininkams dovanotas nuotaikingas grupės ,,Rolling box band“ koncertas, vėliau visi pakviesti pabendrauti prie vaišių stalo.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: