Asmeninio sportininko archyvo nuotr.

Sporto gimnazijos auklėtinis tapo geriausiu balandžio mėnesio jaunuoju žaidėju

„Optibet A lygos“ geriausiu balandžio mėnesio jaunuoju futbolininku tapo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Danas Šimkevičius, gynęs FK „Panevėžys“ vartus. Danas mokosi sporto gimnazijoje jau penktus metus.

FK „Panevėžys“ vartininkui Rafaeliui Broetto gavus traumą, vartų stojo ginti 18-metis vartininkas Danas Šimkevičius.

D. Šimkevičius balandžio mėnesį sužaidė 6 mačus, per kuriuos praleido 7 įvarčius ir atrėmė 14 oponentų smūgių. Akistatose su Marijampolės „Sūduva“ ir Telšių „Džiugu“ panevėžietis išsaugojo „sausus“ vartus – iš viso vartininkas yra sužaidęs trejas tokias rungtynes.

Pasak Dano visada norisi parodyti, kad Panevėžyje auga talentinga futbolininkų karta.

Futbolu domėtis Danas pradėjo dar vaikystėje. Prisimena, kad visada su savimi nešiodavosi kamuolį ir kiemuose su bendraamžiais jį gainiodavo. Rimčiau futbolu užsiima nuo pirmos klasės.

„Į mokyklą atėjo futbolo akademijos treneris ir pakvietė norinčius treniruotis. Pasikalbėjau su mama ir ji man leido lankyti futbolo treniruotes“, – prisimena Danas.

Pirmasis Dano treneris Linas Niurka jaunajam futbolininkui patikėjo puolėjo ir saugo pozicijas. „Dažnai per apšilimą atsistodavau į vartus ir atmušinėdavau kamuolius.  Ir kai komandoje nebeliko vartininkų, treneris pasiūlė man išbandyti šią poziciją. Taip jau beveik dešimtmetį esu vartininkas ir nesigailiu priėmęs šį sprendimą“, – pasakoja Danas.

Prisimena sportininkas ir pirmąsias atsakingas A lygos varžybas, kai žaidžiant su Telšių „Džiugu“ jam buvo patikėta ginti FK „Panevėžys“ vartus. „Didžiausias jaudulys užklupo likus iki varžybų 2-3 valandoms. Tada mąstai kaip čia bus, pergyveni ar pavyks gerai sužaisti, kaip seksis komandai ir t.t. O išėjus atlikti apšilimo viską pamiršau, pradėjau tiesiog daryti savo darbą – ginti vartus ir jaudulys dingo. Visada stengiausi įrodyti, kad Panevėžys turi ir jaunų gerų žaidėjų“ – sako Danas.

D. Šimkevičius mokosi III-oje Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos klasėje. Iš futbolo pasaulio jį labiausiai motyvuoja portugalas Krištianas Ronaldas, o iš vartininkų – vokietis Manuelis Nojeris ir brazilas Alissonas. Laisvalaikiu Danas mėgsta pažaisti ir krepšinį.

Nuotr. – asmeninio sportininko archyvo.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: