Sporto mokykloje dar daugiau jaunųjų sportininkų

Vienintelė Panevėžio mieste esanti Raimundo Sargūno sporto gimnazija šiemet sulaukė ženkliai daugiau jaunųjų sportininkų. Taip pat pernai dar buvusi vidurinė mokykla, šiemet pelnė gimnazijos vardą.

Sportui gabūs vaikai pradėjo mokslo metus Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje. Iš visos Lietuvos atvykę moksleiviai, ne tik mokosi bendro lavinimo dalykų, tačiau tarp pamokų ir treniruojasi. Kaip teigia gimnazijos direktorė, šie metai mokyklai itin svarbūs.

172 jaunuosius sportininkus ugdanti Panevėžio sporto mokykla, vos paskelbusi šių metų moksleivių priėmimą, sulaukė neregėto norinčiųjų joje mokytis vaikų ir jaunuolių iš visos Lietuvos susidomėjimo. Šiais metais moksleivių gretas papildė per 50 mokinių. Daugiau naujų gyventojų sulaukė ir mokyklos bendrabutis. Jame dabar gyvena 132 mokiniai. Mokykloje yra 12 sporto šakų. Populiariausios jų – krepšinis, futbolas bei dviračiai. Tačiau aukštus rezultatus pasiekia ir kitas sporto šakas pasirinkę mokiniai, o čempionatų ir varžybų šiais metais nusimato daug.

Moksleiviai vyksta į varžybas bei stovyklas visame pasaulyje. Šito nebūtų galima padaryti jei ne gaunamas finansavimas iš Kūno kultūros ir sporto departamento, kuris aktyviai palaiko jaunuosiu sportininkus.

Gimnazijos bendruomenė neslepia, jog praėjusieji metai buvo gana sudėtingi tiek pedagogams, tiek patiems mokiniams, kuriems nepaprasta gyventi toli nuo tėvų, įgyti atsakomybės ir savarankiškumo. Pedagogams (jų šioje mokykloje yra 58) teko šių dalykų išmokyti iš visų Lietuvos vietovių į Panevėžį suvažiavusius mokinius, o drauge siekti ir sportinių rekordų.
Plačiau vaizdo reportaže.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: