Stipriausios Tarptautinio bušido turnyro S.W.A.T. 61 kovos Panevėžyje

Balandžio 15 dieną, penktadienį, 19 val., „Cido“ arenoje įvyks daug dėmesio susilaukusios įspūdingos dvikovos. Dėl pergalės po 3 metų pertraukos SWAT turnyras ir vėl sugrįžta į stiprių kovos menų atstovų gimtinę – Panevėžį. Turnyrus organizuoja Lietuvos bušido federacija – šie turnyrai per savo šešiolikos metų gyvavimo istoriją išpopuliarėjo ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Lietuvoje SWAT turnyrai siekia populiarinti kovines sporto šakas ir kelti sportininkų meistriškumą. Žiūrovų laukia įspūdinga ir nepamirštama programa. Pertraukėlių metu kraują kaitins žaviausios „Go-Go“ šokėjos bei seksualiausios “Bushido Angels” ringo merginos.

Šiuose turnyruose dalyvaus ne vien sparčiai kylantys Lietuvos ir užsienio šalių kovotojai, bet ir profesionalūs sporto šakų dvikovų atletai.

Panevėžio „Cido“ arenos ringe įvyks 12 kovų, kuriose susikaus aršiausi kovotojai: Valdemar Kulda, Benardas Vaistoras, Paulius Mitkus, Mantas Kondratavicius, Gedvilas Rusteikis ir kiti.

Turnyro dalyviai atvyks iš skirtingų Lietuvos ir Latvijos klubų: Latvijos „Golden Glory“, Kaunas “Dainralfas gym“, „Otso gym“, „Tonusas, „Sparingas GYM” Panevėžys“ : “Voras“, „Kovos akademija”, Šiauliai : „Fighting and fitness”, Mažeikiai, “Okamis”, Vilnius “ Rings”.

Bilietus į balandžio 15 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyksiantį Bushido SWAT 61turnyrą platina „Tiketa“. Daugiau informacijos apie SWAT turnyrų seriją galima rasti www.bushido.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: